2726

https://www.ninisite.com/discussion/topic/415367/تاپیک-هرروز-من-میمی-نازم-اومدم-سهم-دعای-امروزم-رو-ازتون-التماس-کنم-حتی-یک-صلوات?postId=108544702

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

چه کار خوبی کردی، حدا رحمتش کنه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
چه کار خوبی کردی، حدا رحمتش کنه

خدا همه رفتگان رو رحمت کنه 

خیلی عجیبه من بشدت از تاپیکاشم حس مثبت میگیرم حتی الانم که نیست

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا همه رفتگان رو رحمت کنه  خیلی عجیبه من بشدت از تاپیکاشم حس مثبت میگیرم حتی الانم که نیست

کاش مارو هم یاد کنن   حتما خانم خیلی خیلی خوبی بوده که ازش یاد میشه  خوش به سعادتش 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
2728
خدا همه رفتگان رو رحمت کنه  خیلی عجیبه من بشدت از تاپیکاشم حس مثبت میگیرم حتی الانم که نیست

من دلم میگیره خیلی، وقتی فک میکنم ی روزی بوده و الان نیست😥

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

خدا رحمتشون کنه

من اون موقعا نی نی سایت نبودم ولی چندتا از تاپیکاشونو خوندم احساس کردم خیلی خانم خوبی بودن

الهی با حضرت زهرا سلام الله علیها محشور بشن

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!