2726
عنوان

سوال حقوقی داشتم

44 بازدید | 7 پست

سلام 

من درخواست طلاق از طرف زوجه دادم الان وقت مشاوره دادن واسه من و همسرم

خواستم ببینم اگه بتونم با بخشیدن مهریه حق طلاق رو بگیرم اونوقتم باید مشاوره هارو برم؟

و چه مدتی طول میکشه بتونم جدا از طریق داشتن حق طلاق

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وکالت بلاعزل بگیر....

با حق طلاق۳ماه طول میکشه بدون حق طلاق یکسال ب بالا....

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
@بهارربانی     باهاربیا،بلدی جواب اسیوبدی😕 فقط غبن مغبونی نباشه😂

😐اون اخرش چیه

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
یه وکیل بوداینجوری حرف میزد

اهان