2726

توقع داره سرکار ک میرید درامدتونو بیارید تو زندگی و قسط بدید 

اگه نخواید ب هر دلیل برید سرکار میگه حیفه کارتو ول کنی  برو چون ب پولش نیاز داریم بچه دار هم بشید اگه بخواید تا ۲ ۳ سال پیش بچه بمونید میگه اگه مطمئنی کارت حفظ میشه بمون وگرنه بچه رو بده ب پرستار یا مهد برو سرکار  وقتی بی ارایش و با لباس اداری میاید خونه و جلوش خمیازه میکشید میتونه تحملتون کنه و میگه بالاخره باید دوموتوره کار کنیم 

زیاد هم براش مهم نیس ب خودتون برسید و لوند باشبد و اینا

بیشتر تو قشر بازاری دیده میشن یا کارمند؟

سایت رو سابیدی با این تاپیک

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فازت چیه دهنمونو سرویس کردی😑😂

نمیدونم والا ولی فکر کنم اینایی که یه ذره تحصیل کرده ان و امروزی ان همچین عقایدی دارن

من اصلا دوس ندارم اینجوری☹️

کنکور دارم برام دعا کنید😜💓
2706