1874
2106

توقع داره سرکار ک میرید درامدتونو بیارید تو زندگی و قسط بدید 

اگه نخواید ب هر دلیل برید سرکار میگه حیفه کارتو ول کنی  برو چون ب پولش نیاز داریم بچه دار هم بشید اگه بخواید تا ۲ ۳ سال پیش بچه بمونید میگه اگه مطمئنی کارت حفظ میشه بمون وگرنه بچه رو بده ب پرستار یا مهد برو سرکار  وقتی بی ارایش و با لباس اداری میاید خونه و جلوش خمیازه میکشید میتونه تحملتون کنه و میگه بالاخره باید دوموتوره کار کنیم 

زیاد هم براش مهم نیس ب خودتون برسید و لوند باشبد و اینا

بیشتر تو قشر بازاری دیده میشن یا کارمند؟

سایت رو سابیدی با این تاپیک

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

کارمند 

در عجیم با اینکه واضح و مشخص تو امضام نوشتم ریپلای نکنید باز یه عده سمج به زور ریپلای میکنن تهشم دعوا و عقده ای بازی  راه میندازن!!بیماری مگه !به چه زبونی بگم ریپلای نکنید ! حرفای من به تو چه !!!!! سرت به کار خودت باشه  چشاتو وا کن خوب بخون اینو …… درست بخون اینو 👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿👈🏿برای تو نوشتم 👈🏻👈🏻👈🏻👈🏻 بفهم ،درک کن …..من برای تبادل نظر با استارترتاپیک کامنت میزارم نه افراد متفرقه،نظر هر کسی برا خودش باشه نیاز به تحمیل نیست،جز استارتر تاپیک کسی بنده رو ریپلای نکنه..صبحتم فقط با استارتره …فقط…فقط…استارتر نهههههههه شما !!!!دوستان عزیز و باشعور و فهمم  استثنا هستن 😘  ورود به تاپیک های نتردام برای افراد با فهم و‌درک آزاد  است🤓😝

اصلاندیدم

چقدرزیادی و زیبا نمیدانم ،اما فکرمیکنم خدا وقتی میخواسته نقاشیت کندبایک مشت نورتورا انداخته وسط ستاره ها،یاموقعی ک مزرعه میکشیده افتادی لای خوشه های گندم شاید هم رنگدانه پولک ماهی هایی،ک اینقدرمیدرخشی یادانه های سرخ اناری روی درخت های بهشت ،نمیدانم.. اما چقدرزیادی و زیبا..همسرمH♡

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
سایت رو سابیدی با این تاپیک

دقیقا نمیدونم چرا نی نی یار این روانیا رو قطع نمیکنه هی هزار بار تاپیکای تکراری میذارن حالم بهم خورد دیگه

دل شکستی و شبی یک نفر از جنس خودت،خنده تلخ به چشمان ترت خواهد زد 💔   کاربرایی که به هر دلیل بهم بی احترامی کردن نه تو تاپیکام شرکت کنن نه ریپلای کنن من جمله کاربر قلعه ،آنسیا۱، مارال_، elinalooove ،hezaroyek ،tafita و اونایی که از قلم افتاد ولی خودشون میدونن کی و کجا توهین کردن
توی این سایت به حدی از عرفان رسیدم که از روی عنوان میتونم کاربری استارتر رو هم تشخیص بدم 😂😬

منم😂👌

دل شکستی و شبی یک نفر از جنس خودت،خنده تلخ به چشمان ترت خواهد زد 💔   کاربرایی که به هر دلیل بهم بی احترامی کردن نه تو تاپیکام شرکت کنن نه ریپلای کنن من جمله کاربر قلعه ،آنسیا۱، مارال_، elinalooove ،hezaroyek ،tafita و اونایی که از قلم افتاد ولی خودشون میدونن کی و کجا توهین کردن
2050

فازت چیه دهنمونو سرویس کردی😑😂

نمیدونم والا ولی فکر کنم اینایی که یه ذره تحصیل کرده ان و امروزی ان همچین عقایدی دارن

من اصلا دوس ندارم اینجوری☹️

کنکور دارم برام دعا کنید😜💓

تو باهمون بازاری ازدواج کن هرروزم برو تو دیگ آرایش ولی تموم کن این بازی کثیفو

فازت چیه دهنمونو سرویس کردی😑😂 نمیدونم والا ولی فکر کنم اینایی که یه ذره تحصیل کرده ان و امروزی ان ...

تحصیل کرده با درامد بالا یا متوسط؟ 

تجصیلکرده ک خودش کار ازاد داره مثلا دفتر وکالت داره شرکت داره یا تحصیلکرده کارمند؟

آرههه😂 من که دیگه حسابشون از دستم در رفته رها ربیعی و سحر سلیمی و هزارتا کاربری دیگه

تارا رجبی😂

تحصیل کرده با درامد بالا یا متوسط؟  تجصیلکرده ک خودش کار ازاد داره مثلا دفتر وکالت داره شرکت د ...

به نظرم بیشتر تحصیلکرده ی کارمند

ربطی به درامد نداره ولی درامد متوسط بیشتر

این تحصیل کرده ها چون بیشتر به برابری زن و مرد اعتقاد دارن، فکر می کنن زنشونم باید تو خرج خونه کمکشون کنه

البته این نظر منه ها

ولی من بیشتر اون مردایی رو که دوست نداشتن زنشون زیاد تو اجتماع باشه و خرج رو خودشون میدادنو بیشتر دوست دارم

نمیدونم چرا

کنکور دارم برام دعا کنید😜💓
2129