2703
2553
عنوان

بنظرم ارزششو داره با طلاق اسممو بد نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 23 پست

رفیق منم نتونس با عشقش ازدواج کنه مادرش بزور شوهرش داد اینم تو دوران عقد با عشق در ارتباط بود پسره میگفت طلاق بگیر خودم میگیرمت

وقتی طلاق گرفت پسره برگشت گفت من تو رو میخوام چیکار 😏

درخواست دوستی قبول نمیکنم🙃دخترم تموم دنیای منه👶❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلاتتون چیه 

ببین کلا اصلا به اون کسی که من دوسش دارم ربطی نداره این جریانات چون بعد بحث با بابام من دیگه خط کشیدم روش رفتم گفتم باشه میرم دنبال زندگیم 

اما از وقتی عقد کردیم فهمیدم شوهرم اصلا اونی که میگفتن نبوده وقتی اومدن خاستگاری بهم دروغ گفتن از بابت کار و خونه خودشون هم خیلیییی خسیسن جوری که تو این یک سال یدونه عیدی یه مناسبتی واسم نیاوردن هر چی میگم میگه اول به مامانم بگم در حالی که ۲۸ سالشه سر یدونه تالار گرفتن گفت تالار بخوای طلاقت میدم یه دعوا کردیم رفت نشست خونشون دیگه نیومد و الان یک ساله که همینجوری زندگی ما بلاتکلیف مونده انقدر بی مسعولیته که حتی یدونه خرجی به من نداده

ببین کلا اصلا به اون کسی که من دوسش دارم ربطی نداره این جریانات چون بعد بحث با بابام من دیگه خط کشید ...

عجب آدمی واقعا بدرد نخوره خونوادت چی میگن؟

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2720
اومدیمو طلاق گرفتی شاید نگرفتت 

من دلایل کافی واسه جدا شدن دارم ربطی به عشقم نداره اما من حرفم اینه که این دفعه اگه واسم پا پیش گذاشت بیشتر واسه عشقم بجنگم و کوتاه نیام تا بیشتر از این بدبخت نشم

پس اگه اینه جدا شو اینی من میبینم که بعدش هم اذیتت میکنه

خب منم همینو میگم میگم این با این اوصاف تازه دوسشم ندارم واسه چی به چه دلیلی بقیه عمرمم بسوزونم 

2714
خب منم همینو میگم میگم این با این اوصاف تازه دوسشم ندارم واسه چی به چه دلیلی بقیه عمرمم بسوزونم  ...

بله درست میگی واقعا الا جدا شی تا بعد بهتره من فک کردم گفتی بخاطر اون یکی هستش 

ان شالله که همه چی حل شه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم