2726

درسته ریسک داره اما بنظرم بدون عشق ازدواج معنایی نداره عکس اولی چیزیه که این همه مدت تجربش کردم اما به خودم گفتم ما فقط یه بار به دنیا میایم و یه بار میمیریم پس نباید خودم با دست خودم زندگیمو جهنم کنم

نشد با اونی که عاشقشم ازدواج کنم خیلی دنبالم اومد اما پدرم جواب رد داد بعد اینکه با کس دیگه عقد کردم با اونم خیلی مشکلات پیش اومد که فهمیدم آدم زندگی نیست بعد به خودم گفتم هر چی که بشه این دفعه باید بهش برسم چون هنوزم به پام هست مردمم هر چی گفتن به جهنم 

شما جای من بودین چیکار میکردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین اگه زندگیت جای برگشتن داره برگرد 

اما اگه الکی داری عمرتو هدر میدی تا جوونی جدا شی بهتره تا اینکه سنت بره بالا یا با ی بچه برگردی 

تجربه ی خودمو دارم بهت میدم

اشتباه منو نکن 

ولی سر بچه بازی و بهونه چرت و پرت جدا نشو 

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 

برو دنبال عشقت 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
اگه شما بخاطر نفر قبلی ای رابطه رو تموم کنی به هر حال حق اون ادم تا همیشه گردنته

نه بخاطر اون که نیست شوهرم کلن اهل زندگی نیست اگه بود یه سال ولم نمی کرد بره بشینه خونشون بلاتکلیف بزارتم

نه بخاطر اون که نیست شوهرم کلن اهل زندگی نیست اگه بود یه سال ولم نمی کرد بره بشینه خونشون بلاتکلیف ب ...

خب بااین چیزایی که تو میگی حق داشته خدا زن اینجوری نصیب هیچکی نکنه....

2706