2726

سلام علیکم..حالا که نزدیکای اربعین میشه قربون خدا برم هم ارعین برقراره هم پرواز کربلا..بازم خیلیا ممکنه نتونن برن....برای همینم یک متنیو دیدم،خیلی قشنگ بود واقعاخواستم منم بزارم...منم امتحان میکنم حتما:)خانما خییییییلیییی برام دعاکنید خواهش میکنم سر نمازاتون💔💔در حد حتی یه جمله!حاجت که گرفتم تاپیک میزاره شماروهم تو شادیم شریک میکنم..

متن از تاپیکِ @دلتنگی1993   اگردرست تگ کرده باشم..

"

آها‌ا‌ا‌ا‌ا‌ای اونایی که میخواین اربعین کربلا باشییییین ولی نمیتونین😭😭

اونایی که دلتون کربلا میخواد و شرایطشو ندارییییین😭😭

یه چیزی یادتون میدمممم😭😭هرکی این کارو انجام بده😭😭دعوتنامه‌ی کربلاش امضا میشه😭😭

یه دختر کوچولو میشناسممم😭😭سه سال داره😭😭مطمئن باشین اگه یکم به باباجونش نازکنه😭😭کربلا میگیره براتووووون😭😭

اسم اون دختر کوچولو رقیه‌ست😭😭😭😭

اگه به اون دختر کوچولو توسل کنین😭😭😭مطمئن باشین هرطوری شده از باباش براتون کربلا میگیره😭😭

کدوم بابایی میتونه دست رد به سینه‌ی دخترکوچولوش بزنه😭😭😭وقتی دخترش سرشو کج کرده باشه وبا ناز و لُکنت زبان بگه باباجون بخاطر من دعوتش کن😭😭😭😭😭

مشکل پول و پایان خدمت و پاسپورت و ویزا وهمههههه‌ی مشکلاتِ مانع،همشون بهانه هستن😭😭

اگه آقا بخواد  یه جوری دعوت میکنه که اصلا باورش محال میشه😭😭😭😭

آقاجان به خاطر دخترت مرا بپذیر 😭"

دورت بگردم فدای تو بشم رقیه جان بابا🥺😢

-اللهم صل علی محمدو آل محمد:)وعجل فرجهم دوتاصلوات مهمونم میکنین؟♡..

وای که بغضم گرفت دختر ان شاءالله به حق خانم رقیه به زودی راهی کربلا بشی عزیزم آره من کربلامو از خود حضرت رقیه گرفتم واقعا برام معجزه کرده الانم سخت به معجزه این خانوم بی همتا نیازمندم دعا کن برام دوست گلم ان شاءالله چشمت به حرم امام حسین روشن بشه قطعا میشه اونجا بیاد منم باش 

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.