2733
2734
عنوان

امشب فهمیدم خیلی تنهام...

498 بازدید | 33 پست

نمی دونم

شاید خاصیت مجازیه که من حساس شدم ، من آدمی هم که تعداد دوستام خیلی زیاده ، ارتباطتمم با افراد دیگه خوبه ، دوستای به نسبت صمیمی تری هم دارم ،اما امشب یه نفر و نیاز داشتم که باهاش حرف بزنم اما هیچ کس نبود

حق ندارم که گله کنم از اینکه چرا بقیه نیستن ، هرکسی توی زندگیش دغدغه های مربوط به خودش رو داره و توقع بی جایی هست که بخوایم هر زمان از شبانه روز در اختیار دوستش باشه 

اما هر آدمی نیاز داره که  یه نفر رو داشته باشه توی زندگی که واسش الویت باشه ، بدون دغدغه ی اینکه الآن مزاحمش نمی شم، کسیکه دغدغه اش باهات یکی باشه 

خواستم بگم اگه دوست خوبی دارید ازش یه خبر بگیرید شاید چشم انتظار شما باشه ولی روش نمیشه پیامی چیزی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تو خوش بحالت ک چنتا دوست داری

من ی دوست صمیمی دارم ک اونم هر وقت کارش گیر باشه حالمو میپرسه😧

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌
عزیزدلم  اگه یه گوش شنوا میخوای من هستم

اه گلم اینقدر غم دارم خودم پام شکسته شوهرم بیکاره دخترم مریضه ،دخترمو بخاطر بی‌پولی نتوستم پیش دبستان ثبت نامش کنم تمها دلخوییشم نی نی سایته که اونم ساعت 12نتم تموم میشه ،نمیدونم خدا منو چرا خلق کرده همش عذاب بکشم من دوسالگی پدرمو از دست دادم کسی نیست دوروبرم اینقدر عذاب میکشم 

🥰🥰
2706