2726

ایشااـــ به خوشی صلوات فرستادم برات عزیزم واسم دعا کن الان تو.دو نفری خدا نگاهت میکنه♡

میشه برای حاجتم یه حمد و صلوات هدیه کنید به عزیزان مادر پهلو شکسته 💔🥀 یا امام حسن غریبم چگونه در خانه خودت هم غریبانه بودی عزیز زهرا، 🥺یعنی میشه بگم حاجت روا شدم یعنی میشه بگم دست های بریده دستمو گرفت یعنی میشه بگم مادر پهلو شکسته نگام کرد یعنی میشه بگم گنبد طلایی مشهد منت سرم گذاشت یعنی میشه بگم خواهری که سر برادرش رو دید حاجتم رو داد یعنی مییشه امام زمانبگه بیا اینم حاجتت  بگم حاجتمو گرفتم این امضا رو زمانی دارم مینویسم که دلم تو هراس نشدنه هراس اینکه رو سیاه برگردمه همش میترسم دوست نداشته باشن کمکم کنن خدایا تو میدونی من جز درگه تو و عزیزانت راهی ندارم نکنه نشه بگی این که جز ما کسی رو نداره قهر نمیکنه بازم میاد خدایا تو شاهد باش من خواستم من جوانه زده باشه امیدم به تو نزار خشک بشم نزار تو میتونی واسه تو کاری نداره تو قادری تو میتونی بهم بده حاجتمو خدایا بده تا یه شب با خیال راحت باشم من بعد از این سه شنبه آشوب شدم😭😭 خیلی دعام کنید بگید حاجت روا بشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم رفتم فعلا همه چیش خوبه قلب نداره هنوز پنج هفته و س روزم..ت خوبی نینیت خوبه

مبارکه اره زوده انشالله ۶ هفته ب بعد ک شما ۸ هفته برو سکنی دیده بشه 

اره خوبم منم 

۱۴ ام میره آزمایش خون غربالگری دوم استرس دارم نی نی انشالله سالم باشه اخر ماه هم انومالی دارم 😍

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
ایشالا همچی خوب پیش بره عزیز دلم 😍😍😍😍

قربانت عزیزم ممنون برای تو هم همینطور شما کِی میری برای قلب و اینا ؟ سونو بعدیت کیه؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
فدات عزیزم میخام هشت هفته شد بردم یعنی ۲۰ مرداد 

انشالله گلم ب سلامتی خبرم کن 😍خوشال میشم