2737
2734
عنوان

با شوهرم دعوا کردم

201 بازدید | 15 پست

اول تقصیر من بود گف خسته ام دوست دارم شب بخیر من فقط گفتم شب بخیر بعد پیام داد ک تو منو دوس نداریو ...

خب منم پریود بودم دوس نداشتم شب انقد زود بخابه حداقل یکم توجه نیاز داشتم 

بعدشم ک بحثمون جدی شد و پای مامان بالاش اومد وسطو اون ازونا دفاع کرد گفتم بعش حالم بده گف من میرم بخابم

الان از صب پیام نداده دلم براش تنگ شده چیکار کنم بنظرتون💔

بحث بچگانه و بیهوده ای بوده 

.... علم غیب ک نداره بهش بگو توجه میخوام 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
😂😂نیسس اگه بود ک دعوامون همون موقع تموم بود

نه بابا اتفاقا بدتر میشد عزیز جان😕خنده نکن عزیز....درضمن شوهرت یه نموره لوس تشریف داره طرف تموم کردی مکالمه باز فاز دوست نداشتن چیه 

نه بابا اتفاقا بدتر میشد عزیز جان😕خنده نکن عزیز....درضمن شوهرت یه نموره لوس تشریف داره طرف تموم کرد ...

چرا بخدا ما وقتی پیش همیم دعوا میکنیم نگا هم میکنیم خندمون میگیره

آره بعضی اخلاقاش مثه پسر بچه هاس انقد دوس دارم لوس میشه

دخترم واقعا مردها خیلی کند ذهن تر از اونی که فکر میکنی هستن ،باور کن اگه براش توضیح میدادی که به حضورش نیاز داری نه نمی‌گفت،ولی خودشون عقلشون به این جور چیزا نمیرسه،فقط در صورت درخواستت رد میشد حق اعتراض داشتی ،در ضمن سعی نکن با هر اختلاف نظر که پیش اومد کل گذشته رو بیاری جلو چشماش

دخترم واقعا مردها خیلی کند ذهن تر از اونی که فکر میکنی هستن ،باور کن اگه براش توضیح میدادی که به حضو ...

اخه اون دوس داش من برم خونشون 

خونشون با شهر ما چن ساعتی فاصله داره

منم گفتم عید بوود دوس داشتم زنگ بزنن دعوتم کنن اونم شروع کرد ب دفاع ازونا☹

اخه اون دوس داش من برم خونشون  خونشون با شهر ما چن ساعتی فاصله داره منم گفتم عید بوود دوس داش ...

دخترم بیا رو راست باشیم ،اگه شوهرت از خوانواده تو بگه چکار میکنی ،تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن سعی کن دعوا راه نیفته ،اینجوری بهتره

دخترم بیا رو راست باشیم ،اگه شوهرت از خوانواده تو بگه چکار میکنی ،تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن سعی کن د ...

میدونم بخدا 

دو هفته بود اصا دعوا نکرده بودیم باز دیشب عمش خونشون بوده فک کنم پرش کرده بودن ک چرا من نمیرم اونجا اونم ساعت ۲ شب ی حرفا بهم زد متم گفتم بگو خانوادت پشتم انقد حرف نزنن

2706