2737
2734

باش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک هاتو دیدم، روانشناسی؟

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2728

کو🤕💙

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2738
کجاست تست من بنظرم 90 درصد شناخت دارم    

به صورت دقیق درک می کنم همسرم اکنون با چه معظلاتی روبرو می باشد و چه مسائلی باعث ایجاد اضطراب و استرس در او شده است3.نام برخی از افرادی را که همین اواخر سبب ناراحتی همسرم شده‌اند را می‌دانم.4.قادرم چند تا از آرزوهای بزرگ همسرم را خیلی واضح بیان نمایم.5.قادرم فلسفه زندگی او و دیدگاه‌ هایش در رابطه با مسائل مهم را بیان کنم.6.قادرم فامیل هایی را که همسرم از آنها خوشش نمی‌آید و دوست ندارد با ان ها رفت و آمد کند را نام ببرم.

زوج درمانگر و مشاور خانواده
باشه گلم   کو تست

اقا هستم 

به صورت دقیق درک می کنم همسرم اکنون با چه معظلاتی روبرو می باشد و چه مسائلی باعث ایجاد اضطراب و استرس در او شده است3.نام برخی از افرادی را که همین اواخر سبب ناراحتی همسرم شده‌اند را می‌دانم.4.قادرم چند تا از آرزوهای بزرگ همسرم را خیلی واضح بیان نمایم.5.قادرم فلسفه زندگی او و دیدگاه‌ هایش در رابطه با مسائل مهم را بیان کنم.6.قادرم فامیل هایی را که همسرم از آنها خوشش نمی‌آید و دوست ندارد با ان ها رفت و آمد کند را نام ببرم.

کو🤕💙

به صورت دقیق درک می کنم همسرم اکنون با چه معظلاتی روبرو می باشد و چه مسائلی باعث ایجاد اضطراب و استر ...

من همه اینارو میدونم یعنی میشناسمش😃

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
کو سوال ها

2706