2726

اگر شخصی که باهاش در ارتباط هستید سر یه مسئله ای قهر کنه و شما بعد کلی معذرت بخواید زنگ بزنید یه هفته پیامک بدید جواب نده چی کار میکنید ؟؟؟؟

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

محل ببخشید سگم نمیذارم بهش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

هیچی ول میکنم

زمان‌ گذشت یا فراموش میکنه یا فراموش‌ش میکنم

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد

بلاکش کن پیامم داد مثل خودش یکهفته اصلا جواب نده بعدم کلا بذارش کنار

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

شاید منم همین کارو میکردم ولی بیش از حد خودمو کوچیک نمیکردم هیچ کسی اونقدر ارزش نداره که بخاطرش خودمو تحقیر کنم

هرچیزی حد داره حتی معذرت خواستن

من معذرت خواهی کردم حالا اونی که قبول می کنه یا نمی کنه طرف مقابله و من وظیفه خودمو انجام دادم و دیگه ادامه نمیدم  

شاید منم همین کارو میکردم ولی بیش از حد خودمو کوچیک نمیکردم هیچ کسی اونقدر ارزش نداره که بخاطرش خودم ...

حال روحیمم خوب نیست 

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
حال روحیمم خوب نیست 

اینا همه تلقینه بخودت و این حس و حالت هم گذراس میگذره تو بی نیازی از هرکسی و هرچی 

اگه کسی بعد از معذرت خواهی  بازم قهر باشه همون که بهتر که قهر باشه چرا که بی لایقت ترین و بیشعور ترین ادمه 

سعی کن سرگرمی جدیدی برای خودت شروع کنی و بی خیال باشی شایذ الان حالت بد باشه و قول بهت میدم یک ماه به الانت میخندی که چرا اینجوری کردی