2091
2106
دوستم دوقلو دختر داره . آوا آوین . لباس های خوشکل تنشون میکنه ب هر مناسبتی میبره آتلیه. گوگولی ان&nb ...

اووووف دلم ضعف رفته براشون 

خدا حفظشون کنه

خدایااااااااااااا   خودت میدونی چمه,,,,حلش کن

منم یه گل دختر دارم 

الان دلم دوقلو پسر میخواد

خدایا من به دستات خیره شدم تا برام ❤معجزه ❤ کنی🙏👶👶👶 وخوشبختانه خدا خیلی بزرگتر از دلواپسی های ماست❤❤❤❤ خدایا برام معجزه کن بزار سرمو پیش همه کسایی این چند وقته زخم زبون زدن بلند کنم و بگم     ❤دیدین چقد خدا منو دوست داره❤
خیلی احتمالش بالا هس

خدا کنه

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکرو روز اول پریودی گذاشتم تا ان شالله نی نی رو باردار بشم و تیکرمو ویرایش نکنم 🥰ی صلوات بفرستید برام لطفا♥️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

آره احتمالش خیلی قویه 

خدا کنه😍دلک دوتاشونو میخواد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکرو روز اول پریودی گذاشتم تا ان شالله نی نی رو باردار بشم و تیکرمو ویرایش نکنم 🥰ی صلوات بفرستید برام لطفا♥️
2064
میگن دروبر باشن میشه  البته من اطرافم دوقلو ندارم ولی میخاااام

منم ☹️نمیتونم از هیچ کدومشون بگذرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ی بار ی قل باردار شدم ولی شوهرم و داداشش بابام و عموم دوقلوهستن بنظرتون میشه؟

میگن بیشتر اگه توخانواده مادری دوقلو داشته باشین ارث میرسه یاهمون ژنتیک

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

دوقلو پسر دارم ۱سال و نیمشونه روانی شدم 🥴🥴

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
ژن دوقلویی از طرف خانواده مادری هست

ی جا خوندم ک از پدر ب دختر میرسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
میگن بیشتر اگه توخانواده مادری دوقلو داشته باشین ارث میرسه یاهمون ژنتیک

یدجا خوندم از پدر ب دختر میرسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یدجا خوندم از پدر ب دختر میرسه

اینو پزشک بهم گف نمیدونم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2104
منم یه پسر دارم وخیلییییییییی زیاد دلم دوقلو دختر میخواد اصلا فکرشو میکنم ذوق زده میشم😍😍مامانمم یه ...

قربون ذوقت عزیزم 

ان شالله نصیبت بشه 

منم یه گل دختر دارم  الان دلم دوقلو پسر میخواد

نفرین نکن خودتو دوقلوی پسر عاصی میکنتت واسه من یدونس بخدا قسم دیوار صافو بالا میره خواهرزادم دختر بود شیطون بود ولی اصلن اینجوری نبود فک کن دوتا شن 🥴 

منم یه پسر دارم وخیلییییییییی زیاد دلم دوقلو دختر میخواد اصلا فکرشو میکنم ذوق زده میشم😍😍مامانمم یه ...

دوستان میگن دوقلو زایی از مادر ب ارث میرسه پس احتمالش برات زیاده

1718