1874
2106

منم دلم دوقلو پسر میخواد.

یه دختر دارم

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم من هنوزم نگاهم به دستای تویه، بخواه که تیکرم این رنگی بمونه،🥰روز عید غدیر تیکر گذاشتم، مولای بزرگوار واسطه شو حاجتمو بگیرم. 😘                                                      خدای خوبم من به دستای تو خیره شدم،معجزه کن🥰    خداجونم دیگه سپردم به خودت ،تو بخوا،تو بخوای قشنگ تره،به دل نشستنی تره ،یا حضرت معصومه در خونه تو رو هم زدم دست خالی ردم نکن.مگه میشه هزار کیلومتر با سختی و استرس بکوبی بری در خونشو بزنی،دو تا مرد بزرگوار هم باشن،از هر دوشون عیدی بخوای بعد هیچ کدوم عیدیتو ندن.پس همچین چیزی نمیشه و من عیدیمو گرفتم.خداجونم یه داداشی برا دخترم میخوام،ترجیحا شبیه پروفایلم باشه.با تشکر

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
ان شالله نصیبت بشه

ممنون.

همچنین

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم من هنوزم نگاهم به دستای تویه، بخواه که تیکرم این رنگی بمونه،🥰روز عید غدیر تیکر گذاشتم، مولای بزرگوار واسطه شو حاجتمو بگیرم. 😘                                                      خدای خوبم من به دستای تو خیره شدم،معجزه کن🥰    خداجونم دیگه سپردم به خودت ،تو بخوا،تو بخوای قشنگ تره،به دل نشستنی تره ،یا حضرت معصومه در خونه تو رو هم زدم دست خالی ردم نکن.مگه میشه هزار کیلومتر با سختی و استرس بکوبی بری در خونشو بزنی،دو تا مرد بزرگوار هم باشن،از هر دوشون عیدی بخوای بعد هیچ کدوم عیدیتو ندن.پس همچین چیزی نمیشه و من عیدیمو گرفتم.خداجونم یه داداشی برا دخترم میخوام،ترجیحا شبیه پروفایلم باشه.با تشکر
2050

انشالا خدا بهت بده عزیزم

کاربر قدیمی هستم کاربریم پریده❤🙂سه قلوهای عزیزم خوش اومدید به زندگیمون💋❤من و بابایی با کلی ذوق منتظرتونیم بیاین پیشمون❤🌈(برای سالم به دنیا اومدن سه قلوهام یه صلوات مهمونم کنید  ممنونم)❤

من ی بار ی قل باردار شدم ولی شوهرم و داداشش بابام و عموم دوقلوهستن بنظرتون میشه؟

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکرو روز اول پریودی گذاشتم تا ان شالله نی نی رو باردار بشم و تیکرمو ویرایش نکنم 🥰ی صلوات بفرستید برام لطفا♥️
من ی بار ی قل باردار شدم ولی شوهرم و داداشش بابام و عموم دوقلوهستن بنظرتون میشه؟

آره احتمالش خیلی قویه 

تا ابد دوست دارم ❤️😍🤩😘    اینجانب صاحب کاربری از سال 97 میباشد که نمی‌تواند زبانش را کنترل نماید و دائم در حال ترکیدن میباشد دوستان هرجا دیدین اینجانب را از وی بخواهید خود را کنترل کند چون خط دیگری ندارد اینم زاپاس بوده کاربری قبلی delyaram بود که به لطف یه فرد خاطی موزی ترکید 🙄😾😼💣💣👁️👀👀🧒👣👣
2104

میگن دروبر باشن میشه 

البته من اطرافم دوقلو ندارم ولی میخاااام

خدایااااااااااااا   خودت میدونی چمه,,,,حلش کن
خیلی احتمالش بالا هس

به طرف مادر بستگی دارهیعنی مامان شما،خاله هاتون،مامانبزرگتون

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
2051