2726
خیلی خوبه که رعایت میکنید  درسته دلتنگ میشید اما کار بزرگیه واقعا درک میکنین و مسافرت نرفتید&n ...

چی بگم. خیلی سخته. 

ولی دوست ندارم اطرافیانمو تو خطر بندازم. 

بعد اگه خودمون کرونا بگیریم حتی خفیف اونوقت نمیتونیم برگردیم. خلاصه خیلی پیچیده است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از دو سال پیش که کرونا شد کلا نرفتی ایران؟ 

نه. کلا سفر نرفتیم هیچ جا. الان واکسن زدیم برنامه مسافرت داریم ولی ایران نه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
مرکز؟؟؟

وسط منظورم بود.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2728
به خاطر کرونا یا کلا قصدشو نداشتید؟ 

بخاطر کرونا

هلند  خراااااب 😁

عزیزم ، ببخشید سوال خارج از تاپیک میپرسم، شما از شرایط زندگی تو هلند راضی هستین؟ از چه طریقی رفتین؟

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
شما کجا هستید؟زندگی اونجا سخته؟میخام مهاجرت کنم ولی میترسم میشه بیشتر مراحلشو سختیاشو بگی؟

ایشون هلند هستن فک کنم؛ خوب مسلمه که مهاجرت سخته و روحیه قوی میخواد و طول میکشه که جا بیفتین

2706