2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معمولا خودشون واکسن زدن ولی بچه ها که واکسن نزدن. 

بعد اینا اکثرا کسایی هستن که کل این مدت شدیدا رعایت کردن. مهمونی اصلا نداشتن. خریداشون آنلاین بوده. ولی الان همه دارن میرن ایران

منم خیلی دلم میخواد ولی همش میگم اگه بچه ها مریض شدن چی؟ اگه خودمون ناقل بودیم بقیه رو مریض کردیم چی؟ 

خیلی درگیری ذهنی دارم که برم یا نه

2728
معمولا خودشون واکسن زدن ولی بچه ها که واکسن نزدن.  بعد اینا اکثرا کسایی هستن که کل این مدت شدی ...

ایران خبری نیست، نه مهمونی میشه رفت نه گردش، هر جا هستی همونجا به سفر کوچیک برو

ما هم ایران نمی‌ریم ولی اصلا حس بدی ندارم خوشحالم هستم که تو گرمای تابستان با بی برقی و بی آبی مواجه ...

آخه ما بچه مدرسه ای داریم. فقط تابستون هست و کریسمس. وقت دیگه ای نمیشه رفت. منم از گرما بشدت میترسم. وقتی خیلی گرم باشه نشه جایی رفت فایده نداره

یکی از فامیلامون امریکا زندگی میکنه ، واکسن زدن اومدن

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

نه والا بچه رو بیاریم مرکز کرونا چی بشه؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
یکی از فامیلامون امریکا زندگی میکنه ، واکسن زدن اومدن

آخه میگن کسی که واکسن میزنه می تونه برای بقیه ناقل باشه. مامان و باباها مون که واکسن نزدن. (هر کدوم فقط یه دوز زدن). بچه هامون هم نزدن

2706