2733
2734
عنوان

کسی بیداره شرح زایمانم نوشتم 😍

566 بازدید | 68 پست

من ساعت 7 و چهل و پنج دقیقه صبح 29 تیر کیسه آبم پاره شد(39 هفته و ۴ روز) دیگه فوری اومدیم بیمارستان، بستریم کردن معاینه ام کردن گفت یه سانت بازی، صبر کن تا طبیعی دردت کم کم شروع بشه، کیسه آبم کامل خالی شد یعنی قشنگ باس ن بچه و پاهاش میدیدم😐 ساعت شد یک ظهر دردم نگرفت، تازه اومدن آمپول فشار زدن، خیلی درد کشیدم ولی اصلا نترسیدم و داد نزدم همش صلوات و آیة الکرسی میخوندم، دوباره ساعت دو اومد معاینه کرد گفت همون یک سانت، دردام بیشتر می‌شد هر لحظه دوباره میومدن معاینه همون یک سانت حالا این وسط خیلی ببخشید من اسهال هم گرفتم، تند تند میرم دستشویی میام، درد وحشتناک داشتم، بچه هم کامل تو خشکی افتاده بود ساعت 6 اومدن دوباره معاینه کردن همون یک سانت تازه داره ترم تر میشه، منم خونریزی پیدا کرده بودم درد داشتم قاطی کردم گفتم بچه نزدیک 10 ساعت تو خشکی الان خفه میشه من چند ساعت دیگه منتظر بمونم تو رو خدا ببرین سزارین، دیگه اومدن سوند وصل کردن بهم اصلا درد نداشت، رفتیم اتاق عمل جلو در اتاق عمل همسرم ایستاده بود با زنداداشم، بغلم کرد دستامو گرفت😍 من جون گرفتم قشنگ، رفتیم اتاق عمل خیلی راحت بی حس شدم، داشت شکمم رو ضدعفونی می‌کرد هی میگفتم من میفهمم الان هنوز سر نشدم😂 

متخصص بی هوش بالاسرم بود گفت هنوز خیلی مونده عملت شروع بشه 20 دقیقه دیگه، منم دوباره شروع کردم دعا خوندن 5 دقیقه نشد جیغ پسرم رفت بالا گریه کرد😍 بعد آوردن گذاشتن رو صورتم آنقدر حس خوبی بود خدا میدونه، بعد بخیه زدن، رفتم ریکاوری حالا لرز پیدا کردم تخت میلرزید قشنگ بالا و پایین میشدم، فشارم اومد پایین، بهم سرم زدن و یه آمپول تا یک ساعت و نیم همینجور میلرزید، دیگه اومدیم بیرون همسرم بیرو ن بود کمک کرد از رو برانکارد گذاشتم تو تخت یه ذره پیشم موند بعد رفت، من کم کم بی حسیم رفت دوباره دردم شروع شد ولی دردش در مقابل دردی که ظهرش کشیدم هیچی بود هیچیییی، به پرستار گفتم اومد شیاف گذاشت آروم شدم، بعدش بلند شدم راه رفتم خیلی خیلی بهتر شدم 

زیاد درد نداشتم شکر خدا

همه چشم انتظارا دعا کردم😍

اینم شرح زایمان من❤️🥰

صحنع تولد ی نوزادو دیدم بنظرم واقعا ی حس خاصی ب ادم میدع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها توروخدا جواب سوال منو بدید اگه بلدید،من بیبی چک ویور زدم مثبتبود،ولی غروب لکه قهوه ای دیدم،موعدم ۳۱تیره بنظرتون مثبت کاذبه؟

تنها کاری که تو9/9/99 می‌تونستم انجام بدم ساختن یه کاربری در این تاریخ لاکچری بود😁 هرسین اسم شهرمه
2738
آره واقعا وقتی بهش شیر میدی که عالیه😍

اصن اون لحظع ک بند نافو میزنن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ای جاااان عزیزم😍😍به سلامتی عزیزم ایشالا همیشه هم خودت هم کوچولو نازت سلامت باشین❤️❤️❤️منم زایمانمو شرح دادم تو تایپیکم دوست داشتی بخونش

پروفم دخترمه😍برا عاقبت بخیریش یه صلوات بفرستین💞💞
بچه ها توروخدا جواب سوال منو بدید اگه بلدید،من بیبی چک ویور زدم مثبتبود،ولی غروب لکه قهوه ای دیدم،مو ...

تا 31 صبر کن اگه خون ریزی داشتی که کاذبه اگه نه که بارداری

محض اینکه خیالت راحت بشه یه دونه دیگه بزن

2706