2737
2734

سلام اره برای من پیش اومده یکی از دوستام عاشق شده بود من سرزنش ش کردم 

حالا سر خودم اومده دقیق مثل شرایط اون پسردایی م نه میتونم بش بگم 

فقط دارم میسوزم 

ماله شما چی بوده؟تعریف کنید

Only  God Only me

خیلی

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بلی😪 یه خطا از یکی دیدم به همون خطا گرفتار شدم بعد فهمیدم ادم ها تو هرشرایطی که هستن سعی کردن بهترینه خودشون باشن... درس شد برام... فقط همون یه بار بود این اشتباه. دیگم‌تکرارش نکردم.. تو هیچ زمینه ای

من نه ولی امیدوارم دخترخالم پشت کنکور موندن و زخم زبونایی که به من زد سر خودشم بیاد تا بدونه چقد بده ...

خدا کنه هیچ دختری درد پریودی نکشه و پشت کنکور  نمونه این دوتا دردش زیاده

Only  God Only me
2738

تا دلت بخواد امیدوارم خدا منو ببخشه ازشون هم عذر خواهی کردم 

قبلا خیلیارو مسخره میکردم سرزنش هم میکردم اصلا نمیتونی باور کنی به طرز اعجاب اوری همون بلا در عرض یکی دو روز به سرم میومد نهایتا یک هفته .الان سالهاست توبه کردم وبه نظرم خدا خیلی دوستم داشته

اسمم رو الیزابت بنت گزاشتم ولی در واقع اخلاقی و رفتاری مستر دارسی م😌😂💙

اره من دوس داشتم ی پسره بیاد خواهرمو بگیره بعد فهمیدم نامزد داره دیگه خواهرمم نامزد کرد ،بعد من هی میگفتم چی میشه نامزدی اون پسره بهم بخوره گذست و گذشت تا اینکه اونا عروسی کردن نامزدی خواهرمن بهم خورد😂😝

آدما تو تاریکی از تنهایی نمیترسن ازینکه تنها نباشن میترسن:)

خواستم برم مطب سر خیابونمون خواهرم داشت بهم آدرس میداد که کدوم مجتنع برم

منم شروع کردم به دست انداختنش که آره از کجا برم و بلد نیستم وکلی خندیدیم آخه همه میدونستن من چند باره دارم میرم اونجا

رفتم تو خیابوون مطب رو گم کردم یعنی هی دور خودم میچرخیدم پیداش نمیکردم آخرش زنگ زدم که آجی کدوم مجتمع برم

کاش نی نی سایتم دکمه بلاک داشت😍😍

حالا عاشق شدی عزیزم؟😂 خیلی نگران نباش با همه پستی بلندیهاش میگذره..‌ فقط خیلی به فکرات دامن نزن

مثلا اگه یا بار دیدیش و برخورد خاصی دیدی ازش افکارت به همون محدود بمونه تو ذهنت شاخ و برگش نده

2706