2726
عنوان

مرگشو با جون دل خریدارم

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 22 پست
دلت خوشه ها

بهت کمک میکنن .

راهنمایی میکنن تا ببینی چیکار باید بکنی 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
استغفر کن.کار مامانت خیلی اشتباهه.ولی یکم بشین با خودت فکر کن ببین تو چکار میکنی که مامانت باهات این ...

چه ربطی داره، چون مشکلات زندگی اعصابمو بهم میریزه، باید سر خانوادم و بچه هام خودمو خالی کنم؟؟؟!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متاسفانه منم باور نمیکنم من سی سالمه ب شدت ب مادرم وابسته ام دو تا بچه هم دارم ک ب مادرم میگن مامان از بس عاشقه مادرم هستن مامانم همیشه میگه نباید بچه رو زد باید جوری بهش اخم کرد ک ازت حساب ببره وگرنه بزرگ بشه دیگه زورت بهش نمیرسه و حرمتت شکسته میشه.

26/3/1401 وزن86کیلوووو اره درست دیدی 86کیلو... هدف اول80🔓💪هدف دوم 75🔓💪هدف سوم 70🔒 کمکم کن بتونم 
2728
خخخ خدا به تو خوبشو داده من که دارم زجر میکشم

چند سالته دلیل اذیتهاش چیه اگه شما خوب باشی اون چطور بد میشه خارها از محبت گل میشوند😊😊😊

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
چه ربطی داره، چون مشکلات زندگی اعصابمو بهم میریزه، باید سر خانوادم و بچه هام خودمو خالی کنم؟؟؟!!!

گفتم که اشتباهه کار مامانش.ولی بعضیا راه حل مشکلات رو یاد نگرفتن بجای حل مسئله حال بدشونو سردیگران خالی میکنند.بهتره اسی کاری نکنه که مادرش رو بر علیه خودش تحریک کنه.صد در صد تو هر دعوایی دو طرف نقصرند ولی خب شاید یکطرف بیشتر ویکطرف کمتر.اسی هم سعی کنه مادرشو کمتر عصبانی کنه .انشالله خدا هم کمکش میکنه

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.

تو ایران از پدر و مادر بت ساختن. گویا مالک فرزندن.

والدین هرکاری هم بکنن، توجیه اینه که صلاح فرزند رو میخان.

درصورتی که خیلی از والدین صلاح خودشون رو میخان تا صلاح فرزند.

طوری که فرزندان با اعتراض، کلی احساس عذاب وجدان میکنن