2129
2106
عنوان

مرگشو با جون دل خریدارم

275 بازدید | 22 پست

مامانم 

منو میزنه کتک میزنه هرکار میخواد میکنه

اونوقت بعدش میاد میگه خوب غرورتو خورد کردم حالا گریه کن تا بمیری

مامان که نیست یزیده

چقد باید بکشم‌من از دستش

🖇🍭💛🍃

😶

Nᴇᴠᴇʀ﹐ɴᴏᴛʜɪɴɢ،  ғʀᴏᴍ ɴᴏ ᴏɴᴇ﹐ɪᴛ ɪs ɴᴏᴛ ɪᴍᴘᴏssɪʙʟᴇ !                                                                                                                                                                چیزی ک نکشتت قوی ترت میکنه .                                                                                                              https://harfeto.timefriend.net/16284301984451      چالش حرف ناشناس ...🧡💫

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124
2050

استغفر کن.کار مامانت خیلی اشتباهه.ولی یکم بشین با خودت فکر کن ببین تو چکار میکنی که مامانت باهات اینجور رفتار میکنه.مامانا جونشون واسه بچه هاشون در میره.گاهی گرفتاریی و مشکلات زندگی اعصاب وحوصله آدمو تحت تاثیر قرار میده.مشکلاتی که شاید از خیلیاش خبر نداشته باشی

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
استغفر کن.کار مامانت خیلی اشتباهه.ولی یکم بشین با خودت فکر کن ببین تو چکار میکنی که مامانت باهات این ...

باور میکنی تا الان نگفته دوست دارم؟اصلا عاطفه نداره

🖇🍭💛🍃
استغفر کن.کار مامانت خیلی اشتباهه.ولی یکم بشین با خودت فکر کن ببین تو چکار میکنی که مامانت باهات این ...

چه ربطی داره، چون مشکلات زندگی اعصابمو بهم میریزه، باید سر خانوادم و بچه هام خودمو خالی کنم؟؟؟!!!

متاسفانه منم باور نمیکنم من سی سالمه ب شدت ب مادرم وابسته ام دو تا بچه هم دارم ک ب مادرم میگن مامان از بس عاشقه مادرم هستن مامانم همیشه میگه نباید بچه رو زد باید جوری بهش اخم کرد ک ازت حساب ببره وگرنه بزرگ بشه دیگه زورت بهش نمیرسه و حرمتت شکسته میشه.

2051