2410
2553

دلم گرفت:)

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

اشکم دراومد :)

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عالی بود😯😯انگار زندگیه من بود

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714

بنظرم اگه قبل ازدواج عشق رو تجربه کرده بود دیگه هیچ وقت تن به ازدواج با دیگری نمیداد پس اگه تن به ازدواج با دیگری داده یا هوس رو تجربه کرده یا فقط حس عادت و وابستگی بوده نه چیز دیگه ای

بنظرم اگه قبل ازدواج عشق رو تجربه کرده بود دیگه هیچ وقت تن به ازدواج با دیگری نمیداد پس اگه تن به از ...

عزیزم نمیشه قضاوت کرد

هزارتا اتفاق میتونه دوتا عاشقو از هم جدا کنه و آدم مجبوره به زندگی ادامه بده