2137
2106

دلم گرفت:)

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

اشکم دراومد :)

برای همه خوب باش، آن‌کس كه فهمید؛ همیشه در کنارت خواهد بود! و آن‌کس که نفهمید روزی دلش، برای تمام خوبی هایت تنگ میشود :) "فروغ فرخزاد"                      

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

عالی بود😯😯انگار زندگیه من بود

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

عر با اینکه به عشق و اینا باور ندارم ولی عالی بود منطقی بود هنوزم درک نمیکنم ادماییرو که یکی از ناکجا آباد میاد خواستگاری میرن بهش 😐😐😐😂

لاجی_ بو_لا_لا_ 😂💜

بنظرم اگه قبل ازدواج عشق رو تجربه کرده بود دیگه هیچ وقت تن به ازدواج با دیگری نمیداد پس اگه تن به ازدواج با دیگری داده یا هوس رو تجربه کرده یا فقط حس عادت و وابستگی بوده نه چیز دیگه ای

2050
بنظرم اگه قبل ازدواج عشق رو تجربه کرده بود دیگه هیچ وقت تن به ازدواج با دیگری نمیداد پس اگه تن به از ...

عزیزم نمیشه قضاوت کرد

هزارتا اتفاق میتونه دوتا عاشقو از هم جدا کنه و آدم مجبوره به زندگی ادامه بده