2733
2734
عنوان

جراحی بینی😕😣

232 بازدید | 27 پست

داشتم عمل بینی برای خودم عادی جلوه میدادم😕

تا اینکه الان داشتم توو اینستا کامنت هارو میخوندم

😕راجع فوتی های زیر عمل بینی خوندم😕😕😕 

استرس داشتم الان رفته تا بی نهایت😕

اواسط مرداد نوبت جراحی دارم😞

😭😭😭😓 خیلی خیلییی ترسیدممم

آخی😢💓

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عمل یه چیز پنجاه پنجاهه  البته اگه دکترتون خوب باشه دیگه مشکلی پیش نمیاد از نظر من اگه بینی نثص داشته باشه بهتره عمل شه اما اگه نه حیفه دیگه . بازم میگم من نشنیدم زیر عمل بینی بمیرن ولی در کل الان عملای بینی خیلی راحت شده اونجوری هم سخت نیس 

2731
بشارتی دکتریه که رید تو دماغ من(ببخشید) فوتی هم داشته

اتفاقا راجع همین داشتن میگفتن😧😧😧😟 

خیلی میترسم😕 نه دلم میاد کنسل کنم نه میتونم شجاع باشم و مثبت فک کنم😣

اتفاقا راجع همین داشتن میگفتن😧😧😧😟  خیلی میترسم😕 نه دلم میاد کنسل کنم نه میتونم شجاع باشم ...

خیلی بیشرفه

ازش شکایت کردم بخاطر مشکل تنفسی.با گریه گفت شکاییتو پس بگیر درستش میکنم برات

پس گرفتم حالا پیام میدم جواب نمیده

2738
نترس قبلش آزمایش میدی اگه همچیت اوکی باشه عملت میکنن منم خیلی میترسیدم ولی الان زندم

ازمایش دادم دکتر ک میگفت مشکلی نیست😐😂 ولی خب اتفاقه دیگه

یهو میبینی زیر عمل سکته میکنی😂 

2706