2703
2553
عنوان

بچه ها کمکم کنیدمن از مادرشوهر و پدر شوهرم پول میخام چجوری بهشون بگم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 109 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بی خیالش شو بابا.نهایتش به شوشو بگو اون بهت بده.بهش بگو به من بدهکاری هر وقت داشتی بده.ما که تو زندگی مون خیلی از این چیزا دیدیم.از این به بعد هم سعی کن دم به تلشون ندی عزیزم.وگرنه همش تو باید خرج کنی.
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
2720
نه نمی خواد تیکه بندازی خوب نیست اول زندگی .سعی کن بیشتر بشناسیشون تا دوباره اینجوری نشه
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
2714
مامان سورنا اینجور چیزا چون تو زندگی آدم 1 باره همیشه تو ذهن آدم میمونه نمیدونم چرا از ذهنم نمیره بخدا مسئله پولش نیس مسئله اینه که آخه چقدر رو دارن بخدا این قوم شوهررررر
دعا کنید من و شوشو به آرزوهامون برسیم ممنون
منم میگم به روی خودت نیار اصلا. از اول یه دلخوری پیش میاد که به جاهای دیگه کشیده میشه ها!
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
بخدا بچه خیلی دلم پره ازشون سر عقد بمن هیچی ندادن فقط 1 سکه الیزابت 100 تومنی! بقرآن وضعشونم خوبه ها برا خودشونم حسابی بریز بپاش میکنن اما برا من چرا آخه اینجورین؟!!!
دعا کنید من و شوشو به آرزوهامون برسیم ممنون
2706