2726
به شوهرت بگو خب بگو دوسدارم دوتایی همیشه تنها باشیم اگه موقعیتشو داشته باشه خب خونه میگیره 

موقعیتشو داریم دلش نمیاد از پدر و مادرش جدا بشه حالا جالبه اینا حای خودشونم نیست توی یه خونه 

منم یه بچه دارم وگرنه همین کارو میکردم بخدا منم خیلی خسته و پیر شدم از دستشون

تو ک بچه داری کارت راحت تره من اگه بچه داشتم الان خیلی وقت بود میرفتم با بچه یجوری پاشون گیره

To mera jan v jehani😍Az kurdm❤️ Tiker residen be arezom😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاثیر نداره صد بار رفتم تازه هر بار شوهرمم باهام میاد چند روز قهر میکنیم دباره برمیگردیم سر خونه اول ...

شما نوبرید😂 نه این بار قهر رفتی شوهرتو نبر

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
کاش بشه

البته من از دید شوهرم اینو میگم اون از اینجور ادماس ک ابروش خیلی واسش مهمه مقاومت میکنه برم گردونه ولی اگه من پا پسنکشم اونم مجبور میشه مستقلم کنه چون حاظر بمیره ولی کسی نگه چرا زنت قهر کرده خودم میخوام همچین کاری بکنم انشاالله فرصت شد اقدام میکنم ببینیم خدا چی میخواد هیچی مردی با خوشی جدا نمیشه باید جنگو جدال راه بندازی

To mera jan v jehani😍Az kurdm❤️ Tiker residen be arezom😍