2726
عنوان

در ماه چقد گوشت و مرغ مصرف میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1866 بازدید | 137 پست

۴ تا مرغ 

۴ کیلو گوشت چرخی 

هر  سه چهار ماه هم یکی دو کیلو گوشت گوسفندی میخرم چون خورشت زیاد درست نمیکنم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

والا شما مایه داری خبر نداری 

من این ماه فقط دوتا رون مرغ خریدم اونم برای بچم گوشت گوسفندی هم یادم نمیاد چند ماه پیشا بود 

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره

من مجردم با پدر مادرم زندگی میکنم که معمولا رژیم داریم و خودمون باشیم سبزیجات میخوریم هفته ای 2 روز فقط غذای گوشتی میخوریم 

ولی چون خونمون ویلاییه معمولا تعطیلات خیلی رفت و آمد زیاده روزانه تا 5 کیلو گوشت هم استفاده شده حتی

فرمول خاصی نداره

2728

ما ۴ نفریم بچه هام ۴ و ۲ ساله ان گوسفند میخریم حدودا ۱۰ کیلو گوشت داره واسه ۴ ماه مرغ ۵ تا واسه دو هفته ماهی ۴ تا واسه ی ماه

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
والا شما مایه داری خبر نداری  من این ماه فقط دوتا رون خریدم اونم برای بچم گوشت گوسفندی هم یادم ...

الهی بمیرم

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
م من و شوهرم متاسفانه در خور هستیم همه میگن خیلی خوش اشتهاایین

من خودم رژیم هستم به هیچ وجه رژیم نمی‌کنم ولی بچه ها همسرم نه کلا درحال خوردن هستن 

بنظرم خوشبختی یعنی وقتی صبح همسرت ❤نگاهت میکنه لبخند میزنی😊 پتومیکشی روسرت لبخند رولبت☺ چشمات میبندی 😉خوشبختی یعنی بچه هااز خواب بیدارمیشن 🤪باصدای مامان گرسنه م بازسرت از زیر پتودرنمیاری🤭 ولی باز باصدای بچه ها لبخندت پررنگ تربشه☺ چون دلت برای صداشون تنگ شدخوشبختی یعنی اون دوتا پسرکوچیک ازخواب بیدارشدن شروع کردن دعواکردن🥴 بخاطراینک کدومشون بیان بغلت وتوبازپتوروسرت ولبخندمیزنی😚 وخوشبختی یعنی وقتی پسربزرگت صدات میزنه مامان 🙎دومی صدات میزنه مامانا🧒وسومی صدات میزنه مانا👶 ومن اون لحظه هزاربرابراحساس خوشبختی میکنم سخته ولی بازخداروشکربرای همچین نعمت های که خداوند منولایقشون دیده 🙏همه خوشبخت هستن حتی با یه لبخندزیبا قدرلحظه هاروبدونیم 😘
والا شما مایه داری خبر نداری  من این ماه فقط دوتا رون خریدم اونم برای بچم گوشت گوسفندی هم یادم ...

اخی عزیزم ...منم اتفاقا درآمد زیادی نداریم تایپک های قبلم هست فقط درآمد خودم و شوهرمم بیکاره ماهی حدود ۷ که نصفش بجای قسط میدم همون اول...ولی برا بچه ات گوشت گوسفند بخر حتما چون طبعش گرمه رو مغزشون تاثیر داره

ما ۴ نفریم بچه هام ۴ و ۲ ساله ان گوسفند میخریم حدودا ۱۰ کیلو گوشت داره واسه ۴ ماه مرغ ۵ تا واسه دو ه ...

مرغ 5تا برای تو دو هفته؟

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏
مرغ 5تا برای تو دو هفته؟

آره بخدا کلا هم خودم هم بچه ها عادت داریم گوشت غذا زیاد باشه 

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖

چرا من حساب کتاب اینا رو ندارم😐

کسی مث من هست!؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706