2737
2734

ترو خدا خودتونو بدبخت نکنین قبل ازدواج حق تحصیل و کار بیرون از خانه و اینارو بگیرین 

اگه ندادن ازدواج نکنین اسیری که نمیگیرن

الان مامان من هیچیییییی نداره این همه سال بیکار مونده تو خونه جرعتم نداره هیچ کاری بکنه دلش میخواد شاغل باشه ولی بابام نه میزاره گوشی و اینترنت داشته باشه نه میزاره بره یجایی شاغل بشه ماهم که جیکمون در میاد داد میزنه میگه شماها دخالت نکنین و رو حرف من حرف نزنین

شماها خودتون پشیمون نیستین از اینکه یه چیزاییو شرط نکردین؟؟

بگیم حق اینچیزارو بده که همون آن میره طرف

تنهاجایی که دردودل میکنم نی نی سایته این اخرین خطمه لطفا نی نی یارجان هیچوقت منو نترکون فقط بهم اخطار بده من خیلی دلم شکسته تنهادلخوشیمو ازم نگیر😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مشکل همینه دیگه...  فقط میگن ازدواج کنیم  شوهر باشه  بقیه اش هرچی شد  شد ...

از هول حلیم میفتن توی دیگ  فکر بقیه اشو نمیکنن...    

من همه ی شروط ضمن‌عقد رو گرفتم...‌‌   همسرم هم یه فرد اگاه و عاقله  

بخاطر همین وقتی میبینم بقیه انقد چشم و گوش بسته و بدون آگاهی و شناخت فورا ازدواج میکنن حرصم میگیره

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..

دیگه نمیشه چیزی گفت بعضیا همین که اسم یه مرد تو شناسنامشون باشه براشون کافیه 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2738

برای اینکه قبل ازدواج اول باید خودمون رو بشناسیم بعد بدونیم تو زندگی هدف و خواسته هامون چیه و براساس اونها برای همسر اینده معیار داشته باشیم و انتخاب کنیم 

من خودم قبل ازدواج درمورد مسائلی که برام مهم بود صحبت کردم و شرط هم گذاشتم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

من که پشیمون نیستم چون لازم نیس. کار نمیکنم ولی اگه بخوام کار کنم هم همسرم مشکلی نداره خونه هم همون شهری هستیم که من میخوام بقیه چیزا هم باز کنار میایم باهم نیازی به شرط و شروط نیس

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
نمیدونم چرا ادمها برای خرید مانتو بیشتر معیار دارند و وقت میذارند تا برای ازدواج من چیزایی که برام ...

آخه مشکل اینجاست که بعضیا هیچ کاریو برای مرد بد نمیدونن و خودشونم هیچ معیاری  برای ازدواج ندارن الان تو همین تاپیک صیغه از برادر طرف حمایت میکردن در صورتی که یه زن این کارو میکرد میشد خراب عالم 😐

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2706