2726
بچه ها من تو دستم جای زخمه دوران جاهلیت یه کاری کردم جاش مونده مصاحبه ردم میکنن؟یعنی کامل لحت میکنن ...

نه بابا ها دیگه اینجوریام نیس

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برا عاقبت بخیری همه🍁🍁🍁

یکی از دوستانم همسرشون دو سال قبل قبول شدن و گفتن تا الان فکر میکردن پارتی بازیه ولی الان دیگه صد در صد مطمئن شدن که نیست و سال بعدش یعنی پارسالم خودشون شرکت کردن و بازم قبول شدن.الان دو نفرشون هم استخدامن.شما هم توکل به خدا کنید و خوب بخونید اگر قصد قبولی دارید. 

هر کاری که شروع شده بالاخره یه روز تموم میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت از فروردین میخونی  من هی امروز فردا میکنم  مطمعنی دفترچه ماه بعد میاد؟؟

اره مطمئنم دفترچه میاد مرداد ماه  از برگزاری ازمون که قطعا هست احتمالا زمان آزمون هم میوفته اخر شهریور 

2728
یعنی دستامو لخت نمیبینن؟ اخه میگن لخت میکنن کامل میبینن

نه والا من ی بار رفتم از اینجور چیزا نبود خیلی عادی 

نه والا من ی بار رفتم از اینجور چیزا نبود خیلی عادی 

حتی دستای مانتوتو بالا نزدی؟قبول شدی؟میشه بگی چیکارا کردن چجوزی معاینه کردن؟کدوم شهری؟

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸
اره مطمئنم دفترچه میاد مرداد ماه  از برگزاری ازمون که قطعا هست احتمالا زمان آزمون هم میوفته اخر ...

ان شاء الله موفق باشید تا حالا شرکت کردی؟من پارسال شرکت کردم مصاحبه رد شدم 

شما فلسفه رم میخونی؟؟خدایش من پارسال شرکت کردم از کنکور خیلی راحت تر بود 

ان شاء الله موفق باشید تا حالا شرکت کردی؟من پارسال شرکت کردم مصاحبه رد شدم  شما فلسفه رم میخون ...

ممنون . نه ولا امسال اولین بار می خوام شرکت کنم نه فلسفه رو واقعا مثل درس یه عمومی نگاه کردم ولی رشد سنجش پرورشی تدریس اینا رو خوب خوندم و دارم میخونم

مصاحبه متاسفانه نیاز به پارتی و سفارش هست و یا واقعا ممکنه یه نفر ضعیف شرکت کنه در مصاحبه دلیلش رو متوجه نشدین مصاحبه چرا نمره نیاوردین

حتی دستای مانتوتو بالا نزدی؟قبول شدی؟میشه بگی چیکارا کردن چجوزی معاینه کردن؟کدوم شهری؟

قبل مصاحبه ک ی معاینه جزئی از قد و وزن و چک کردن دندونا و اینجور چیزاست بعدش ک میری مصاحبه ی سری سوالات شخصی میپرسه چن تا تخصصی میپرسه اما دیگه لخت شدن و بدن دیدنو از اینجور چیزا نبود 

ممنون . نه ولا امسال اولین بار می خوام شرکت کنم نه فلسفه رو واقعا مثل درس یه عمومی نگاه کردم ولی رشد ...

ببین گلم فلسفه واقعا سخته البته فصل سوم تو فلسفه مهمه من پارسال از فلسفه فقط یکی زدم سعی کن اصلا منفی نزنی اگ اون چهارتای دیگه رو هرکدوم در حد پنجاه شصت درصد بزنی فلسفه رو جبران میکنه ،تو آزمون استخدامی ۷۰درصد کتبی۳۰درصد مصاحبه پس میبینی اگ یکی تو کتبی نمره بالایی بیاره احتمالش خیلی زیاده ک مصاحبه رم قبول شه من پارسال مصاحبم بد نبود فقط بومی رو لحاظ نکردن اونایی ک غیربومی بودن نمرشون بالا بود اونا در اومدن،من زنجانم شما برا کدوم شهری؟؟

نه اصلا با قدرت بیشتری بخونید میگم دبیری یکم زحمت بیشتر می خواد.

اخه هی میگن دبیری سخته و اینا 

منم نا امیدشدم میگم نکنه الکیه زحمت بیخوده 

اخه تهرانم عزیزم واقعا تهران خیلی سخته ؟

ببین گلم فلسفه واقعا سخته البته فصل سوم تو فلسفه مهمه من پارسال از فلسفه فقط یکی زدم سعی کن اصلا منف ...

لرستان خرم اباد می خوام شرکت کنم .اره فلسفه رو سفید میزارم یا در حدی که مطمئن بشم ولی اونا رو چند دور خوندم اره میگن نمره علمی باید بالا باشه .ولی مصاحبه خیلی پارتی این حرفا مهمه .البته من خودم شاغلم اگه وقت داشتم حتما فلسفه رو می خوندم خوب بنظرم ۳ ماه خوب بخونی کافیه

خوشبحالت از فروردین میخونی  من هی امروز فردا میکنم  مطمعنی دفترچه ماه بعد میاد؟؟

ن معلوم نیس بیاد سنجش ازمونای نیمه اولو اعلام کرده مطمعن باش ازمون شهریور نیس 

2706