1874
2106

مدرک باید چی باشه سن چند سال من نشنیدم 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 

معمولا از پیش تعیین شده هستن‌.این وسط شاید چندنفری هم رو حساب نتیجه آزمون استخدام کنن

دیدی وقتی تو جاده های مه گرفته ی شمال میرونی مه جلو دیدتُ میگیره و هیچی جز خط سفیدای وسط جاده نمیبینی...؟از روزی که دیدمت انگار همه چیزو مه گرفته...چشمام فقط تورو میبینه

انگار تو زندگی بعدی هم شانس ندارم و هیشکی دوستم نداره! 😔😩 از اینجا بازی شخصیت‌شناسی کردم و «سوپ» شدم، حالا کاش جایزه‌هاش رو ببرم خوشحال شم.

2124
همسر من از طریق همین آزمونها سر کار رفته

گفتم ک.

دیدی وقتی تو جاده های مه گرفته ی شمال میرونی مه جلو دیدتُ میگیره و هیچی جز خط سفیدای وسط جاده نمیبینی...؟از روزی که دیدمت انگار همه چیزو مه گرفته...چشمام فقط تورو میبینه
2050
نه من از فروردین دارم میخونم البته من برای اموزگار ابتدایی بهش میگن ماده ۲۸ البته ظرفیت دبیری کمه ول ...

خوشبحالت از فروردین میخونی 

من هی امروز فردا میکنم 

مطمعنی دفترچه ماه بعد میاد؟؟

بچه ها من تو دستم جای زخمه دوران جاهلیت یه کاری کردم جاش مونده مصاحبه ردم میکنن؟یعنی کامل لحت میکنن میبینن؟

برای موفق شدنم تو کنکورم و خانم معلم شدنم یه صلوات مهمونم کنین خانوم گلیا😌🧡🧸

یکی از دوستانم همسرشون دو سال قبل قبول شدن و گفتن تا الان فکر میکردن پارتی بازیه ولی الان دیگه صد در صد مطمئن شدن که نیست و سال بعدش یعنی پارسالم خودشون شرکت کردن و بازم قبول شدن.الان دو نفرشون هم استخدامن.شما هم توکل به خدا کنید و خوب بخونید اگر قصد قبولی دارید. 

هر کاری که شروع شده بالاخره یه روز تموم میشه.
خوشبحالت از فروردین میخونی  من هی امروز فردا میکنم  مطمعنی دفترچه ماه بعد میاد؟؟

اره مطمئنم دفترچه میاد مرداد ماه  از برگزاری ازمون که قطعا هست احتمالا زمان آزمون هم میوفته اخر شهریور 

1718