2733
2739
سلام طلاجان؛یه راهنمایی ازت میخام؛پوست من سفید و صورتی و مختلطه؛میخام پنکیک مرطوب فلورمار بخرم اما نمیدونم چه شماره ای؟نمیخام رنگ پوستم تیره بشه فقط یکم قرمزی پوستمو بگیره ترجیحا تن زرد داشته باشه؛مرسی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بامیه

1392/9/19 4:08 ب.ظ

سلام طلاجان؛یه راهنمایی ازت میخام؛پوست من سفید و صورتی و مختلطه؛میخام پنکیک مرطوب فلورمار بخرم اما نمیدونم چه شماره ای؟نمیخام رنگ پوستم تیره بشه فقط یکم قرمزی پوستمو بگیره ترجیحا تن زرد داشته باشه؛مرسی عزیزم

عزیزم کرم پودر 103 فلور مار رنگ عسلی داره و پنکیک فلومار شماره های 195 و 198 استفاده میکنم بسته به این که بخوام روشن کنم یا تیره ........ تنوع محصولات فلور مار زیاد هست .... بازم بهتره به مغازه مراجعه کنی و انتخاب کنی
عشق مثل پرواز است،
بالا رفتنش جسارت می خواهد ، بالا ماندنش لیاقت !
2731

بامیه

1392/9/20 12:08 ق.ظ

مرسی طلاجان. تاپیکت عالیه بذار باشه بیایم ازت راهنمایی بگیریم.

خاهش گلم
عشق مثل پرواز است،
2738
سلام طلا جان محصولات گلدن رز چطورن من دنبال یه کرم پودر خوب با کاور مخملی هستم که با دوام باشه و بعد از یک ساعت هم پوستم روغنی نشه گفتن گلدن رز خیلی خوبه ؟ راهنمایی میکنی؟
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،
عزیزم مارک خوبیه .... کرم پودر ماتیکیش و کاسه ای اش هر دو خوبن و پوست و ابریشمی میکنن ......
سایه هاش هم عالی هستن مخصوصاً سبز و طلائیش فوق العاده زیبا هستن
گلدن رز اصل خیلی هنوزم عالیه ...........
عشق مثل پرواز است،
سلام طلا جان من هر کاری میکنم کرم پودر پوشش خوبی روی پوستم نداره و بعد از یک ساعت برق میندازه من پوستم روشنه و مختلط . میشه مارک کرم پودر و پن کیک و همچنین ضد افتاب خوب بهم معرفی کنید ؟ در ضمن دو تا سوال دیگه هم داشتم البته ببخشید خارج از موضوع هست ولی به کمکتون احتیاج دارم میشه مارک گن عالی که سایز ران و شکم را کوچیک نشون بده بهم معرفی کنید همچنین مارک بند انداز برقی عالی ؟ خیلی ممنون
بهار

1392/9/21 6:53 ب.ظ

سلام طلا جان من هر کاری میکنم کرم پودر پوشش خوبی روی پوستم نداره و بعد از یک ساعت برق میندازه من پوستم روشنه و مختلط . میشه مارک کرم پودر و پن کیک و همچنین ضد افتاب خوب بهم معرفی کنید ؟ در ضمن دو تا سوال دیگه هم داشتم البته ببخشید خارج از موضوع هست ولی به کمکتون احتیاج دارم میشه مارک گن عالی که سایز ران و شکم را کوچیک نشون بده بهم معرفی کنید همچنین مارک بند انداز برقی عالی ؟ خیلی ممنون

عزیزم کرم پودر واسه مصرف روزانه اگه میخای کرم پودر درمانی Aven خیلی خوبه .... پوشانندگیش خوبه .. برق نمیندازه در ضمن درمانی و ضد جوشه .. من خودم اسفاده کردم
پنکک هم میکاپ مینرال خوبه 58 ایناس
لکورت خوبه سبکه و پوشش مخملی داره فک کنم 50 باشه
در کل پنکک :جورجیا آرمانی، اکسفولیاک، لاک ورت، بورژوآ، ولنسی، نوبا، دبورا، مک، اتود (تایرا، بیو، لاین مای، مت کلینیک برای پوست چرب عالیست) که البته جنس پوستتان وهزینه را هم در نظر داشته باش.....

برای پوستهای چرب فکر کنم هیچ ضد آفتابی بهتر از اکسفولیاک نباشه!اکسفولیاک ساخت شرکت معروف داروسازی مرک فرانسه است.خیلی خوبه به خصوص برای پوستهای حساس،ولی پوشانندگی و ضد آفتاب رنگی نداره فقط یک نوع داره اگه غیر رنگی بخواید من شدیدا ضد آفتاب اکسفولیاک رو توصیه میکنم که مخصوص پوست های مشکل دار یا چرب هست...من ضد آفتاب زیاد تست کردم...تنها ضد آفتابی هست که اصلا سنگین نیست...به راحتی جذب میشه و پوست هم برق نمیزنه
در مجموع ضد آفتابهای با خاصیت کرم پودری رو خیلی پیشنهاد نمی کنم چون معمولاً چرب و سنگینن و آخرش هم نتیجه ای که به عنوان کرم پودر یا پن کیک انتظار دارید رو بهتون نمیدن. ولی اگه اصرار دارید سانسنس کرم پودری یا الارو کرم پودری یا اس وی آر پن کیکی خوبن.

تعدادی از ضد آفتاب های مناسب پوست چرب .جوش زا. مختلط::

- هیسه اک فلوئید(ضد جوش)

- مکس فلوئید بیودرما(ضد جوش)

- ضد آفتابهای درموبای ( فاقد چربی و رنگی)

- svr(رنگی .بی رنگ)
: بعضی از آن به شدت راضی و بعضی ناراضی اند.

- الارو(رنگی .بی رنگ)
: بعضی از آن به شدت راضی و بعضی ناراضی اند.

-ساسکین(رنگی .بی رنگ)

-کلین درم isis(چرب و جوشی)

-فلوئید isis(نرمال.چرب .مستعد جوش)

- امولسیون ضد آفتاب اَون( چرب .جوشی)

-سان سنس(فاقد چربی)

- سان سیف (سری آنته آکنه و ایرانی)

- راسن(فاقد چربی و ایرانی مناسب پوست چرب و نرمال)

- دکتر ژیلا(فاقد چربی)

عشق مثل پرواز است،
2706