2703
2553
عنوان

بیاید اینجا بی زحمت 💛

133 بازدید | 12 پست

دوستان خیلی دلم گرفته☹️میشه برام دعا کنین؟💚💛

خیلی خسته شدم دگ.

بگید منم براتون حمد میخونم و دوازده تا صلوات

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

منم براتون حمد و ۱۲صلوات فرستادم 🌺

ان شاءالله به زودی دلت شاد بشه 💖

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلت چیه اجی

شرمنده گلم نمیتونم بگم .

ی خواسته کوچیکه ولی خیلی دوست دارم ک به خواستم برسم کاش خدا کمکم کنه☹️

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه
2720

برات صلوات فرستادم لطفا برای حاجت روا شدنم خیلی دعا کن😔

سنی مذهب 🙂خدا جونم شکرت که معجزتو نشونم میدی 😍😍♥️♥️🥰🥰خدایا شکرت😍♥️ تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند♥️ خدا هست♥️♥️خدا جونم خیلیییی دوست دارم مهربون ترینی ♥️🥰لطفا واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین ان شاءالله حاجت روا شید                                                                               نگفتمت مرو آن جا که آشنات منم در این سراب فنا چشمه حیات منم وگر به خشم روی صد هزار سال ز من به عاقبت به من آیی که منتهات منم نگفتمت که به نقش جهان مشو راضی که نقش بند سراپرده رضات منم نگفتمت که منم بحر و تو یکی ماهی مرو به خشک که دریای باصفات منم نگفتمت که چو مرغان به سوی دام مروبیا که قدرت پرواز و پرّ و پات منم نگفتمت که تو را ره زنند و سرد کنندکه آتش و تبش و گرمی هوات منم نگفتمت که صفت‌های زشت در تو نهندکه گم کنی که سر چشمه صفات منم نگفتمت که مگو کار بنده از چه جهت نظام گیرد خلاق بی‌جهات منم اگر چراغ دلی دان که راه خانه کجاستوگر خداصفتی دان که کدخدات منم 
منم براتون حمد و ۱۲صلوات فرستادم 🌺 ان شاءالله به زودی دلت شاد بشه 💖

ممنونم 💚💛

برات صلوات فرستادم لطفا برای حاجت روا شدنم خیلی دعا کن😔

حتما گلم💚💛

2714
منم عین تو ام. مشکلت چیه بگو شاید راه حلی باشه

نه راه حلی نداره 

شرمنده گلم نمیتونم بگم 💕🌸🙏

فقط خدا می‌تونه برام معجزه کنه 

شرمنده گلم نمیتونم بگم . ی خواسته کوچیکه ولی خیلی دوست دارم ک به خواستم برسم کاش خدا کمکم کنه☹️

برات خوندم گلم

الهی که همه گرههای زندگیت رو حضرت عباس باز کنه با دستای بریده اش 

درپناه خودش باشی عزیزم

برات خوندم گلم الهی که همه گرههای زندگیت رو حضرت عباس باز کنه با دستای بریده اش  درپناه خودش ...

خیلیی ممنونم دعاتون بهم آرامش داد گلم 

اعتقاد و علاقه بی نهایتی ب حضرت ابوالفضل دارم 💚

انشالله عاقبت ب خیر شید

خیلیی ممنونم دعاتون بهم آرامش داد گلم  اعتقاد و علاقه بی نهایتی ب حضرت ابوالفضل دارم 💚 انشال ...

عزیزم دلت پر از ارامش باشه ان شالله همیشه

منم بخاطر ارادتی که بهش دارم این دعارو کردم 

خدا قبول کنه دعامو.

فردا ب نیتت یه یس میخونم حتما

پای نماز

حاجتروا باشی بحق بزرگی خدا 

عزیزم دلت پر از ارامش باشه ان شالله همیشه منم بخاطر ارادتی که بهش دارم این دعارو کردم  خدا قب ...

خیلی ممنونم از لطفتون تشکر💕🙏💛