1874
2106
عنوان

بیاید اینجا بی زحمت 💛

132 بازدید | 12 پست

دوستان خیلی دلم گرفته☹️میشه برام دعا کنین؟💚💛

خیلی خسته شدم دگ.

بگید منم براتون حمد میخونم و دوازده تا صلوات

آمدی قصه ببافی ک موجه بروی...درنزن رفته ام از خویش کسی منزل نیست🖤 .دوستان لطفاً برای رسیدن ب آرزوم ی حمد برام بخونید ♥️♥️♥️
مشکلت چیه اجی

شرمنده گلم نمیتونم بگم .

ی خواسته کوچیکه ولی خیلی دوست دارم ک به خواستم برسم کاش خدا کمکم کنه☹️

آمدی قصه ببافی ک موجه بروی...درنزن رفته ام از خویش کسی منزل نیست🖤 .دوستان لطفاً برای رسیدن ب آرزوم ی حمد برام بخونید ♥️♥️♥️

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
منم براتون حمد و ۱۲صلوات فرستادم 🌺 ان شاءالله به زودی دلت شاد بشه 💖

ممنونم 💚💛

برات صلوات فرستادم لطفا برای حاجت روا شدنم خیلی دعا کن😔

حتما گلم💚💛

منم عین تو ام. مشکلت چیه بگو شاید راه حلی باشه

نه راه حلی نداره 

شرمنده گلم نمیتونم بگم 💕🌸🙏

فقط خدا می‌تونه برام معجزه کنه 

شرمنده گلم نمیتونم بگم . ی خواسته کوچیکه ولی خیلی دوست دارم ک به خواستم برسم کاش خدا کمکم کنه☹️

برات خوندم گلم

الهی که همه گرههای زندگیت رو حضرت عباس باز کنه با دستای بریده اش 

درپناه خودش باشی عزیزم

2050
برات خوندم گلم الهی که همه گرههای زندگیت رو حضرت عباس باز کنه با دستای بریده اش  درپناه خودش ...

خیلیی ممنونم دعاتون بهم آرامش داد گلم 

اعتقاد و علاقه بی نهایتی ب حضرت ابوالفضل دارم 💚

انشالله عاقبت ب خیر شید

خیلیی ممنونم دعاتون بهم آرامش داد گلم  اعتقاد و علاقه بی نهایتی ب حضرت ابوالفضل دارم 💚 انشال ...

عزیزم دلت پر از ارامش باشه ان شالله همیشه

منم بخاطر ارادتی که بهش دارم این دعارو کردم 

خدا قبول کنه دعامو.

فردا ب نیتت یه یس میخونم حتما

پای نماز

حاجتروا باشی بحق بزرگی خدا 

عزیزم دلت پر از ارامش باشه ان شالله همیشه منم بخاطر ارادتی که بهش دارم این دعارو کردم  خدا قب ...

خیلی ممنونم از لطفتون تشکر💕🙏💛