2726
عنوان

باعث شکاکیت شده

238 بازدید | 26 پست

شوهرم و دوستش و زن دوستش چندباری اومدن بیرون رفتیم ، تو این چندبار رفتارهای زشتی کرده ک رو شوهرم اثر گذاشته ، چندسری پیش اومده بود ک مار واجب داشتم و زن کنارم نشسته بود من در حال هماهنگ کردن موضوعی اس میدادم  جلو شوهرم طوری رفتار کرد ک انگار به کی ای میدم گفت با کی قرار داری کیه و...

سری بعد از واتساپ گروه دعا و ذکر زیاد پیام نیومد و من یادم رفته بود میوت کنم باز گفت کیه ک انقد پیگیرته جوابش هرسریی دادم که مگه مشکل داری یا منظورت چیه و...

دوباره این سری کارایی کرده بود ک واقعا ناراحت بودم از تنهایی پناه آورده بودم به گوشیم و اینستا می‌گشتم چنان یهو کلش جلو شوهرم کرد تو گوشیم ک کیه و چیه اخمای شوهرم رفت برام تو هم ، 

حالا ازونروز هرشب از عکس و اس و ....همه برنامه های گوشیمو شوهرم موقع خواب چک می‌کنه میگه باید بدونم چی به چیه بهش میگم یعنی چی میگه من وظیفمه چک کنم ،اصلا ازین اخلاقا نداشتا

نذار دیگه باهاش بگرده

قطع رابطه کن

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رفت و امدو باهاش قطع کن.

زنیکه فضول

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
اره واقعا معلوم نیست هدفش چیه

میخاد رابطه شمارو ب هم بزنه لابد از روی حسادت

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
نه‌زنه به همه شک داره

شایدم مریضه.. پارانوئیده

2706