2137
2106
عنوان

باعث شکاکیت شده

229 بازدید | 26 پست

شوهرم و دوستش و زن دوستش چندباری اومدن بیرون رفتیم ، تو این چندبار رفتارهای زشتی کرده ک رو شوهرم اثر گذاشته ، چندسری پیش اومده بود ک مار واجب داشتم و زن کنارم نشسته بود من در حال هماهنگ کردن موضوعی اس میدادم  جلو شوهرم طوری رفتار کرد ک انگار به کی ای میدم گفت با کی قرار داری کیه و...

سری بعد از واتساپ گروه دعا و ذکر زیاد پیام نیومد و من یادم رفته بود میوت کنم باز گفت کیه ک انقد پیگیرته جوابش هرسریی دادم که مگه مشکل داری یا منظورت چیه و...

دوباره این سری کارایی کرده بود ک واقعا ناراحت بودم از تنهایی پناه آورده بودم به گوشیم و اینستا می‌گشتم چنان یهو کلش جلو شوهرم کرد تو گوشیم ک کیه و چیه اخمای شوهرم رفت برام تو هم ، 

حالا ازونروز هرشب از عکس و اس و ....همه برنامه های گوشیمو شوهرم موقع خواب چک می‌کنه میگه باید بدونم چی به چیه بهش میگم یعنی چی میگه من وظیفمه چک کنم ،اصلا ازین اخلاقا نداشتا

نذار دیگه باهاش بگرده

قطع رابطه کن

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜

رفت و امدو باهاش قطع کن.

زنیکه فضول

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید : لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من 🧡

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
2050
اره واقعا معلوم نیست هدفش چیه

میخاد رابطه شمارو ب هم بزنه لابد از روی حسادت

از دلتنگیت کجا فرار کنم؟ کجا بروم که صدای آمدنت را بشنوم... کجا بایستم که راه رفتنت را ببینم‌... کجا بخوابم که صدای نفس هایت بیاید... کجا بچرخم که در آغوش تو پیدا بشوم... کجا چشم باز کنم که در منظرم قاب شوی... کجایی؟ کجایی که هیچ چیز قشنگ تر از تماشای تو نیست؟... کجا بمیرم که با بوسه های تو چشم باز کنم؟... کجایی... کجا... 💔 لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من ممنون میشم حستونو، نظراتتونو، سوالاتونو، حرفای دلتونو، انتقاداتتونو راجعم بنویسید : لینک تاپیک چالش حرف ناشناس من 🧡
نه‌زنه به همه شک داره

شایدم مریضه.. پارانوئیده

فقط قطع رابطه

اگه زنه باز از اين حرفا زد بگو خداروشكر من تا حالا از اين مشكلات نداشتم تو چرا انقدر حساسي حتما از اين موردا اطرافت زياد ديدي. 

ببينم تورو...👀.                                                                     ديدمت برو🤣
فقط قطع رابطه اگه زنه باز از اين حرفا زد بگو خداروشكر من تا حالا از اين مشكلات نداشتم تو چرا ا ...

اره آفرین دقیقا همینو باید بگم البته اگر باز از عصبانیت لال نشم

اره همینم هست

بذار فعلا شوهرت چک کنه گوشیتو چیزی نگو..

بعدا پشیمون میشه از کارش..

دست من نیست خدا کنه دعواشون شه

میتونی کم کم باعث شی قطع رابطه کنن تلاش خودتوبکن

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜
خیلی ازش بدم میاد آب بخورم بفهمه سریع تقلید می کنه

کلا عقده این از سر حسادته نذار زندگیتونو خراب کنن

2129