2410
2553

خوشکلی آرایش رنگ خرید لباس هر بار یه مدل. .....

چقدر خرج خودتون میکنید 

یا نه اهمیت نمیدین همینجوری ساده 

یاشلخته؟؟؟؟؟

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

زیاد

اما ولخرجی نمیکنم تو این زمینه

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 
2714
ارایش نمیرسم فعلا بچم کوچه لباس چرا ولی مخصوصا دوباره دارم لاغر میشم هی برای خودم جایزه میخرم🤣

مثلا چی میخری

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️

همیشه تمیز میگردم ولی این جور نیست که بگم هر ماه پول مشخصی برای خودم خرج میکنم 

هر وقت که لازم داشتم خرج میکنم سالی دوبار یا وسه بار برای خودم لباس میخرم 

لباسای تکراری هم میپوشم ولی لباسامو تمیز نگه میدارم که انگار همین دیروز خریدمشون

مثلا چی میخری

لباس همه چی

کفش کیف

ست 

خونگی

حالا بعد تولد پسرم موهامم جوتاه میکنمو میرم کراتین

الان فعلا این شیپ بادی میرم اینم بخود رسیدکیه دیکه

برای لاغری

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
خیلی، خیلی ولخرجم من

منم مثل تو ولی من بعدش پشیمون میشم

زیاد خرج خودم میکنم 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706