2737
2734

سلام مامان ها پسرم ٢٣ ماهشه از يكسالگيس پوشكش و همش ميماله به زمين يعني دمر ميشه ميخوابه رو عروسك هاش وخودش و همش ميماله به همه جا يعني پوشكش و ميماله ،بردمش دكتر گفتن حواسش و پرت كن الان يه ساله درگير اين موضوع هستيم و متاسفانه شدت گرفته تحت نظر روانپزشك هست الان ١٠ روزه قرص ريسپريدون ميخوره ولي تاثيري نداشته رو اين حركتش موندم بايد چيكار كنم ديگه توروخدا كمكم كنين

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
چرا ببربش روانپزشک ؟  هر موقع تو تون حالت بود حواسشو پرت میکردی سرگرمش میکردی اصلا این جور حرک ...

بخدا يه سال فقط حواسش و پرت كردم جواب نميده همش باهاش بازي ميكنم ميبرمش بيرون تا ٥ دقيقه غافل ميشم ميبينم خودش و داره ميماله به زمين 

اصن ربطی ب اون چیزا نداره همه ی بچه ها تو یک سنی نسبت ب اونجا شون حساس میشن گاهی حتی باهاش ور میرن&n ...

اهان ممنون جهت اطلاعات خودم پرسیدم چون خودمم پسر دارم

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
بخدا يه سال فقط حواسش و پرت كردم جواب نميده همش باهاش بازي ميكنم ميبرمش بيرون تا ٥ دقيقه غافل ميشم م ...

وای چقدر حرص درار میشه😥

انسان ها شبیه به هم زندگی نمیکنند!‌ یکی زندگی میکند!و یکی تحمل...و من جز دسته دومم
اصن ربطی ب اون چیزا نداره همه ی بچه ها تو یک سنی نسبت ب اونجا شون حساس میشن گاهی حتی باهاش ور میرن&n ...

پسر من يكم رو به بيش فعالي هم هست وحشتناك شيطونه الان با قرص و كاردرماني و روانشناس تازه ميشه يكم كنترلش كرد 

2706