2129
2106

میخوام شاخ طور باشع ی چیزی هم باشع ک معنی بده😁💋

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشاوره پوست و مو✌                                                   فروش محصولات بهداشتی مراقبتی به قیمت کارخانه😉😊❤سوالی داشتین در خدمتم😚💋                                              

مال خودم evergreenبود یعنی همیشه بهار

تیکر کنکورمه                                                      ما کوچیکا خدامون بزرگه:)                                          درخت تو گر بار دانش بگیرد ، به زیر آوری چرخ نیلوفری را                                                                           سحر دیدم درخت ارغوانی ، کشیده سر به بام خسته جانی ، به گوش ارغوان آهسته گفتم ، بهارت خوش که فکر دیگرانی                                                             در جهان بال و پر خویش گشودن آموز ، که پریدن نتوان با پر و بال دگران   

حسن روحانی 😐😐😐

از این شاخ طور تر؟؟؟!!!!!!😂

یه بار اومدم یه اسکناسِ پاره بدم به راننده تاکسی؛ اینقدر استرس داشتم که گفتم:دست شما درد نکنه، همین کنار نگه دارین، من پاره میشم..!😭😂😂😂😂   ( چاکر همه نی نی سایتیا❤️) 

توپ جشنواره تا70% تخفیف شلیک  شد

جشنواره پرتخفیف گود بای سامر خانومی

2124
مال خودم evergreenبود یعنی همیشه بهار

قشنگههه

دیدی x میذارن اول و آخر اسمشون؟

اینجوری قشنگه؟

معنیش چیه اصلا😐😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشاوره پوست و مو✌                                                   فروش محصولات بهداشتی مراقبتی به قیمت کارخانه😉😊❤سوالی داشتین در خدمتم😚💋                                              
حسن روحانی 😐😐😐 از این شاخ طور تر؟؟؟!!!!!!😂

جعررر😂😂پاک کن ب فنا نریم😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرشوهرتونم😑😂

هوووق😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
قشنگههه دیدی x میذارن اول و آخر اسمشون؟ اینجوری قشنگه؟ معنیش چیه اصلا😐😂

ن ندیدم نمیدونم . دوس داری مث من بزار

تیکر کنکورمه                                                      ما کوچیکا خدامون بزرگه:)                                          درخت تو گر بار دانش بگیرد ، به زیر آوری چرخ نیلوفری را                                                                           سحر دیدم درخت ارغوانی ، کشیده سر به بام خسته جانی ، به گوش ارغوان آهسته گفتم ، بهارت خوش که فکر دیگرانی                                                             در جهان بال و پر خویش گشودن آموز ، که پریدن نتوان با پر و بال دگران   
خیلی میبینم ینی چی واقا؟

نمیدونممم فهمیدی ب منم بگووو😶😶

یکی میگفت شاخا اینطور ایدی میذارن😐🤦‍♀️

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
im_badguy من ادم بدیم😐😂

بد گرل بذارم😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب مربوط ب چیع

چیز خاصی نیس نمیخوام ربطی ب فعالیتم داشته باشع 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عارح اینم جالب بید😂 badgirl_85 ( سال تولدتو بزاراخرش.))

ایووول ماچ ب کلت💋💋💋

راستی ی سوال

من قبلا یچی انتخاب کردم پسرونه شد

چطور عوضش کنم اسممو؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایووول ماچ ب کلت💋💋💋 راستی ی سوال من قبلا یچی انتخاب کردم پسرونه شد چطور عوضش کنم اسممو؟ 

فیدایت💜

اممم...راستش من نمد چون اینستا ندرم😂😑بزن نت بهت میگع

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
فیدایت💜 اممم...راستش من نمد چون اینستا ندرم😂😑بزن نت بهت میگع

مرسی😂😂👍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2051