2726

متاسفانه غیبت سرگرمی شده

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خودم خیلی رعایت می کنم پشت سر کسی حرفی نزنم که جلو خودش نمیخوام بگم 

اما گاهی از دستم در میره 

خیلی حال بدی بهم دست میده

نه برا عذاب وجدان گناه

نمیدونم چیه  برا همین خواستم بپرسم بقیه هم اینطورین؟

تحمل  نداره نباشی دلی که تو تنها خداشی

آقای جوادی آملی کتابی دارن به اسم مفاتیح الحیاه .

کتاب اخلاقی خوبی هست پیشنهاد میدم بخونید . 

در این کتاب گفته شده گناه غیبت از زنا بیشتر هست .

دلیلی که اوردن این هست که چون در زنا خداوند ناراضی هست پس یک ناراضی وجود دارد .

ولی در غیبت هم خدا ناراضی هست و هم شخصی که دارید پشت سرش غیبت میکنید . ( یعنی دو ناراضی ) 

بخاطره همین هم هست که گناه غیبت از زنا بیشتره .

کاربر آقا                 
تلنگر بود برای من. واقعا فکر نمی کردم غیبت اینقدر گناهش زیاد باشه. 

گناه خیلی هست

اما ترک کردنش سخته

تا متوجه بشیم ک مرتکب شدیم

ان شاءالله بتونیم سالم زندگی کنیم

گناه خیلی هست اما ترک کردنش سخته تا متوجه بشیم ک مرتکب شدیم  ان شاءالله بتونیم سالم زندگی کن ...

ان شاءالله. 

من سالها پیش اینکار رو کردم و ترک کردم. اما متاسفانه برای خوشامد دیگران کنار گذاشتم عادت خوبم رو. 

صلوات  
ان شاءالله.  من سالها پیش اینکار رو کردم و ترک کردم. اما متاسفانه برای خوشامد دیگران کنار گذاش ...

ان شاءالله موفق بشی ترک دوباره

2706