2733
2734
عنوان

میشه امروز منو یادتون نره🥺❤

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 53 پست
منم خیلیییییی دوست دارم به دخترهایی که نمیتونن جهزیه بخرن کمک کنم و اینکه به بچه های نیازمند کمک کنم ...

همین نیتت به عنوان عمل انجام شده برات تو پرونده اعمالت نوشته میشه🤗🥰

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
چشممممم عزیزم حتما دعات میکنم. الهی حاجتروا بشی گلم @sima00  عزیزم بیا تو این تاپیک

مرسی فداتشم

@sima00    

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چشممممم عزیزم حتما دعات میکنم. الهی حاجتروا بشی گلم @sima00  عزیزم بیا تو این تاپیک

بچه ها سیما رو لطفا تگ کنید

من تگ کردم آبی نشد

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2728
بچه ها سیما رو لطفا تگ کنید من تگ کردم آبی نشد

تگ کردم بانوجان

مرسی از محبتت❤❤

🙂"ننگ بر سربازی که بعد از جنگ خشابش پر باشد..."🙃 یه عهد با خدا بستم...قول دادم ک خیریه بزنم و سرپرستی چند کودک رو برعهده بگیرم خیلی برای رسیدن ب این هدفم جنگیدم خیلی زخمی شدم ولی دست بردار نبودم تمام امیدم امساله رسیدن ب این هدف بستگی ب رسیدن ب هدف دیگه ای داره میشه لطفا برام دعا کنید امسال بهشون برسم....😔❤

اللهم صل علی محمد واله محمد وعجل فرجهم 

التماس دعا💚

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖

@اعتصامی    

بانوجان میشه لطفا چند تا از دوستانو تگ‌کنید برام دعا کنن🥺

شرمنده

انشاالله همیشه تو زندگیت خیر ببینی 

2738
همین نیتت به عنوان عمل انجام شده برات تو پرونده اعمالت نوشته میشه🤗🥰

کااااش بتونم عملی کنم

چون وااااااقعا دوست دارم کمک کنم اون چیزهایی که خودم نمیتونم تجربه کنم بقیه با حس خوب و خاطره خوب تجربش کنن

یه دختر نگران جهازش نباشه یه بچه نگران وسایل های اول مهرش نباشه و….. 

من ارزومه یه دختر به سرپرستی بگیرم امیدوارم  خدا به ارزوم برسونه منو❤️🙏🏻

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

واسه منم دعاکنید

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜
کااااش بتونم عملی کنم چون وااااااقعا دوست دارم کمک کنم اون چیزهایی که خودم نمیتونم تجربه کنم بقیه ب ...

انشاالله میتونی🥰😍

اینم آرزوی منه ک ب یه قدمی ش رسیدم تنها امیدم اینه ک ب هدف مورد نیازش برسم اونموقع دیگه غمی ندارم واقعا میتونم لبخند بیارم رو لبای بچه ها😔

سلام میشه برام خواهری کنید🥺❤ @اعتصامی     @درمسیرخدا     @yalda_mgn &n ...

سلاام عزیزدلمم به روش جفت چشمامم ان شاءالله به حق امام حسین حاجت روا بشی قشنگممم❤❤❤😘😘💕💕💕

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلاام عزیزدلمم به روش جفت چشمامم ان شاءالله به حق امام حسین حاجت روا بشی قشنگممم❤❤❤😘😘💕💕💕

مرسی دورت بگردم غم‌ نبینه چشات🥰❤💋❤💋

فدات بشم الهی مهربونمم🌷🌷😘😘❤❤😍😍😍💚💚

خدانکنه عشق دلم😍❤

2706