2703
2553
عنوان

روز عرفه و نیایش 💞🙏💚

167 بازدید | 25 پست

روز نهم  ذی‌الحجه روز عرفه است. در این روز زائرین خانه خدا به صحرای عرفات می‌روند و اعمال این روز را به جا می‌آورند. کسانی که در صحرای عرفات نیستند نیز می‌تواند با به جا آوردن اعمال این روز از رحمت الهی بهره مند شوند.

روز عرفه روز دعا و نیایش است. این روز، روز رحمت الهی است و به گفته امام سجاد در این روز درهای رحمت خداوند باز است. خداوند توبه گناهکار را می‌بخشد و با تضرع، اقرار به گناه و پشیمانی از آن او را پاک می‌کند. این روز برای جاماندگان شب قدر است و فرصتی برای بخشیده شدن پیش از رسیدن به محرم. برای این روز دعا و عبادات بسیاری توصیه شده است.

دعای امام حسین علیه‌السلام در روز عرفه یکی از اعمال این روز است.

زیارت امام حسین علیه‌السلام نیز در این روز سفارش شده است.

از اعمال دیگر امروز به جا آوردن دو رکعت نماز زیر آسمان، پس از نماز عصر و پیش از خواندن دعای این روز است و اقرار و اعتراف به گناهان است. خواندن دعای ام داوود نیز یکی از اعمال امروز است. 

التماس دعا 🙏

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

واسه ارزوها و حاجت هم ديگه دعا كنيم و صلوات بفرستيم ممنون ميشم واسه حاجت دل خانواده ام دعا كنيد 

انشاالله همه حاجت روا بشيم 

واسه هدايت برادرم سعيد خيليييييي خانوادمو اذيت ميكنه رفيق بازه أهل كار نيست به اجبار أز پدرم كه بازنشسته پول ميگيره اگه هم بهش ندن داد و بي داد ميكنه ميشه صلوات بفرستيد و دعا كنيد 

به اسرار همين برادرم پدرم منصور خونه را فروخت و يك زمين خريد زمين هم به مشگل خورده دعا كنيد مشگل زمين هم حل بشه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻التماس ميكنم واسه حل مشگلات خانواده أم دعا كنيد انشالله هيج وقت غم و غصه را تو چهره خانوادتون نبينيد 

پدر و مادرم أز غصه پير و داغون شدن 

الهي همه پدر و مادرها حاجت روا بشن 

الهي هيج پدر و مادري دشمن به شاد نشن 

ممنون واسه حاجت روايي پدر و مادرم دعا كنيد 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

التماس دعا دوستان♥️♥️

لطفا برای ظهور حضرت مهدی عج هم دعا کنید🤲🏻♥️🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
واسه ارزوها و حاجت هم ديگه دعا كنيم و صلوات بفرستيم ممنون ميشم واسه حاجت دل خانواده ام دعا كنيد  ...

ان شاالله تک تک حاجاتتون برآورده به خیر بشه عزیزم و دلتون شاد بشه🙏🌹💞

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بچه ها برا کربلا رفتنم دعا کنین.خیلی آرزو دارم واسه یبارم شده برم زیارت امام حسین 😢

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2714

من خوندم . چله زیارت عاشورامم  فردا تموم میشه . شماهام برا حاجتم دعا کنین خیلیییییی ممنون. ایشالا به حرمت امروز همه به حاجت به حقشون برسن . کرونام از کله دنیا بره . آمیییییییین🤲🤲🤲🤲

خدایا، تو رو خدآ
اومدم دکتر لطفادعام کنین توده ی سینه م بدخیم نباشه وبدخیم نشه😭😭

الهی آمین عزیزم به حق این روز عزیز 🙏💚 

بچه ها التماس دعا🙏🌺🌺

چشم ، محتاجیم به دعا عزیزم ، ان شاالله سلامت و حاجت روا باشید 🙏🌹❤️ 

التماس دعا

ان شاالله سلامت و عاقبت بخیر باشید 🙏💚🌷

التماس دعا دوستان♥️♥️ لطفا برای ظهور حضرت مهدی عج هم دعا کنید🤲🏻♥️🌹

ان شاالله سلامت و حاجت روا باشید عزیزم 💚🌹🌹 

اللهم عجل لولیک الفرج 

بچه ها برا کربلا رفتنم دعا کنین.خیلی آرزو دارم واسه یبارم شده برم زیارت امام حسین 😢

ان شاالله که قسمتت بشه عزیزم به زودی زود بری🙏💞🌹❤️

اللهم صل علی محمد و آل محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من خوندم . چله زیارت عاشورامم  فردا تموم میشه . شماهام برا حاجتم دعا کنین خیلیییییی ممنون. ایشا ...

قبول باشه ، ان شاالله حاجاتتون برآورده به خیر بشه و سلامت باشید عزیزم 🙏💖🌹🌹

2706