2737
2734
عنوان

تخمدان پلی کیستیک و پریود نشدن

2044 بازدید | 16 پست

سلام من تو سونو متوجه شدم تخمدان پلی کیستیک دارم و ماه قبل ۴ روز عقب انداختم ولی این ماه ۸ روز عقب انداختم ... ۴ تا بی بی چک زدم و همش منفی بوده... جلوگیریم هم با آیودی هست..‌ دیروز رفتم دکتر برام آزمایش تیرویید نوشت و هفته دیگه جوابش میاد‌.‌ کسی میدونه چی بخورم که پریود بشم خیلی عصبی شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بی بی چک ممکنه بعد از ۱۰ روز مثبت بشه؟

مگه جلوگیری نداشتین، خیلیا بودن با دستگاه حامله شدنااا، الان از موعدت رد شده

برای شادی روح پدر و مادرم لطفا صلوات بفرستین   
دو تا دختر 

خب خداروشکر داری چون اگر نداشتی میگفتم بذار باردارشی ..برا پریود شدنت رازیانه عسل و سیاهدونه ی سری گرمیجات بخور..هرروز ورزش کن خیلی تاثیرداره

خدایاشکرت بابت همه چیز  
2738
مگه جلوگیری نداشتین، خیلیا بودن با دستگاه حامله شدنااا، الان از موعدت رد شده

بله ۸ روز گذشته... ماه پیش هم ۴ روز گذشته بود که پریود شدم... خیلی ببخشید ترشحات پنیری و سفته  زرد رنگ هم دارم

شما چرا نشدی؟

من تنبلی تخمدان دارم هر سری ال دی میخورم پریود میشم، اینسری نخوردم گفتم برم پیش یه دکتری چیزی بلکم درمانش کنم

بله ۸ روز گذشته... ماه پیش هم ۴ روز گذشته بود که پریود شدم... خیلی ببخشید ترشحات پنیری و سفته  ...

یک روز بعد موعدت تست بزنی اگه مثبت باشه نشون میده که، میخوای یاهم میخوای عجله نکن دوسه روز دیگه تست بزن منفی شد قرص بخور، اون ترشحات تم از عفونته، 

[QUOTE=199749258]مگه جلوگیری نداشتین، خیلیا بودن با دستگاه حامله شدنااا، الان از موعدت رد شده[/QUO ...

کار از محکم کاری عیب نمیکنه خخخخ

2706