2737
2739
عنوان

معجزه شده برام با سوره تکویر

| مشاهده متن کامل بحث + 69544 بازدید | 153 پست
اول خاستگاریم جور نمیشد تو همین چند وقت جور شد وضعیت مالیمون خیلی بهتر شده از جایی که فکرشم نمی‌کنیم ...

چه خوب منم برای  رزق و روزی می‌خوام 

نمازمم تازه شروع کردم 

میخونم مرسی 

ایشالله حاجت روا بشی 

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم مثل شما منتظرم خسته شدم😔

عزیزدلمممممم الهی خدا به دلمون نگاهی بندازه

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
خوش به حالتون. من هرچی میخونم که بقیه میگن ازش معجزه دیدن برام هیچی نمیشه😭 کاشکی خدا یه نگاهی به دل ...

باید خودت بفهمی که چه امامی بیشتر حاجتت را میده و اینکه با چه ذکری بیشتر حاجت میگیری 

من هر ذکری که به دلم بشینه و بتونم از ته دل باهاش ارتباط برقرار کنم را میگم و مطمئنم حتما جواب میگیرم

باید با اعتقاد و ایمان به اینکه جواب میگیری ذکر را بگی

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
2738
سلام عزیزم.سوره ی تکویر واسه کشتن جن مزاحم هم خوبه؟(هر نوع جنی ،عاشق،کافر و...)

سلام عزیزم عالیه

به غیر از اون تو گوگل رقیه شرعی رو دانلود کن گوش بده

هر دعا یا ذکری چیزی خواستین در خدمتم😊
ان شاالله منم‌میخونم‌به نیت بارداربشم..برام دعاکنید‌هشت سال منتظرم 

سلام عزیزم آیه 59تا64سوره نمل را بخونید به این صورت که روز اول 1بار روز دوم 2بار تا روز چهلم 40 بار بعد از 40 روز 2000صلوات هدیه به شهید سامانلو و شهید ابراهیم هادی برای بارداری فوق‌العاده تاثیر داشت خودم مونده بودم شمام امتحان کن و نذر کنید شب علی اضغر تعدادی شیر پخش کنید بین بچه ها انشالله حاجت بگیرید 

2706