2703
2553
عنوان

کسی اینجا دنبال کار اینترنتی هست

147 بازدید | 34 پست

بچه ها سلام خوبین خوشین 😁

من یه ایده ای به ذهنم رسید ک اینجا میشه عملیش کنیم

ایا پایه هستین؟

حدود ۵ هزار نفر جمع شیم یجا

درامد داشته باشیم😍😍😍

بچه ها هممون میتونیم پیج بزنیم اینستا
حالا با هرر موضوعی مثلا طنز ،موسیقی ،ایده استایل
بعد همه مون با یه پیج دیگ همدیگ رو فالو کنیم ،
اینجوری نفری ۵هزار تا فالوور واقعی داریم و لایک و کامنت هامون باعث میشه پیجمون بره اکسپلورر و زود تر پیشرفت کنیم و از تبلیغات درامد کنیم
اگه بدونین این پیجا برای ی تبلیغ ساده تو استوری چقدررر میگیرن با کله میاین😂

پ.ن ادمین من نیستم😁

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....

چقدر میگیرن؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ما ازین شانسا نداریم✌😁

"گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود" از عمق وجودم حسش کردم این جمله رو 🥺 تو غیرممکن ترین حالت زندگیم به عشقم رسیدم بعد از ۷ سال 😍 امیدوارم همه این حس قشنگو تجربه کنن👰👫 میشه واسمون دعا کنی زودتر بریم تو خونه ی عشقمون؟🤗💒😍ممنونم ازت💚 امیدوارم به هرچی میخوای برسی دوست قشنگم😍💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

😂😂فک نکنم بشه

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی
رایگانه فقط باید همو فالوو و حمایت کنیم

ن میدونم

برای تبلیغ تو استوری گفتم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
ن میدونم برای تبلیغ تو استوری گفتم

نمیدونم واقعیتش منم تازه کارم🤪

ولی فک کنم ۲۰۰،۳۰۰ شروع قیمت باشه

صحبت از پژمردن یک برگنیست...گفت و گو از مرگ انسانیت است....
2706