2137
2106
عنوان

کسی اینجا دنبال کار اینترنتی هست

136 بازدید | 34 پست

بچه ها سلام خوبین خوشین 😁

من یه ایده ای به ذهنم رسید ک اینجا میشه عملیش کنیم

ایا پایه هستین؟

حدود ۵ هزار نفر جمع شیم یجا

درامد داشته باشیم😍😍😍

بچه ها هممون میتونیم پیج بزنیم اینستا
حالا با هرر موضوعی مثلا طنز ،موسیقی ،ایده استایل
بعد همه مون با یه پیج دیگ همدیگ رو فالو کنیم ،
اینجوری نفری ۵هزار تا فالوور واقعی داریم و لایک و کامنت هامون باعث میشه پیجمون بره اکسپلورر و زود تر پیشرفت کنیم و از تبلیغات درامد کنیم
اگه بدونین این پیجا برای ی تبلیغ ساده تو استوری چقدررر میگیرن با کله میاین😂

پ.ن ادمین من نیستم😁

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن🌱🌹همه ما دخترهای حواییم... با هم مهربون باشیم... گاهی یه حرف ساده ما برای دلسرد کردن بقیه از زندگی کافیه 🥰 یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐨🐼🐰🐭🐱🐶🐷🕊🐾....☔sleet☔

چقدر میگیرن؟

ببین دوستِ من،من از شنیدن نصیحت بیزارم مخصوصا اینجا،ترجیح میدم اگر قرارِ کسی منو نصیحت کنه کسی باشه که از من بهترِ کسی باشه که درس این کارو خونده ن شمایی که ن ته قضیه رو میدونی ن سرشو،تاپیک های من واضحِ یا محتواش فانِ یا یک سوال پرسیدم و جواب اون سوال رو میخوام هر موقع درد و دل کردم شما میتونی فقط راجع ب موضوع درد و دل نصیحتم کنی ، پس چیزی نگو ک مجبور شم بت بگم بیا پایین سرمون درد گرفت بابا😌 و بعدش بم بگی بیشعور چرا بد برخورد میکنی https://harfeto.timefriend.net/16357952376943

😁🖐

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

من و فالو‌ کنید برای شروع کار . پیج رژیممه .😁😁

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره. گروه قرمز تاپیک بامداد خمار  . قد ۱۶۲.وزن اولیه ۸۵ .وزن الان ۷۸💪 هدف اول ۷۵🔓هدف دوم ۷۰🔒هدف سوم ۶۵🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم  ۵۵🔒 هدف نهایی ۵۰🔒.          به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
چقدر میگیرن؟

رایگانه فقط باید همو فالوو و حمایت کنیم

یه صلوات نذر همه آرزوهایی که منتظر برآورده شدنن🌱🌹همه ما دخترهای حواییم... با هم مهربون باشیم... گاهی یه حرف ساده ما برای دلسرد کردن بقیه از زندگی کافیه 🥰 یه عضو کوچیک از حامیان معصومترین مخلوقات خدا🐾🐨🐼🐰🐭🐱🐶🐷🕊🐾....☔sleet☔

😂😂فک نکنم بشه

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی
2050
رایگانه فقط باید همو فالوو و حمایت کنیم

ن میدونم

برای تبلیغ تو استوری گفتم

ببین دوستِ من،من از شنیدن نصیحت بیزارم مخصوصا اینجا،ترجیح میدم اگر قرارِ کسی منو نصیحت کنه کسی باشه که از من بهترِ کسی باشه که درس این کارو خونده ن شمایی که ن ته قضیه رو میدونی ن سرشو،تاپیک های من واضحِ یا محتواش فانِ یا یک سوال پرسیدم و جواب اون سوال رو میخوام هر موقع درد و دل کردم شما میتونی فقط راجع ب موضوع درد و دل نصیحتم کنی ، پس چیزی نگو ک مجبور شم بت بگم بیا پایین سرمون درد گرفت بابا😌 و بعدش بم بگی بیشعور چرا بد برخورد میکنی https://harfeto.timefriend.net/16357952376943
ما ازین شانسا نداریم✌😁

چرا شروع با یه تعداد فالوور بهتر از شروع از صفره که😁

tt___lifestyle

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره. گروه قرمز تاپیک بامداد خمار  . قد ۱۶۲.وزن اولیه ۸۵ .وزن الان ۷۸💪 هدف اول ۷۵🔓هدف دوم ۷۰🔒هدف سوم ۶۵🔒هدف چهارم ۶۰🔒هدف پنجم  ۵۵🔒 هدف نهایی ۵۰🔒.          به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
ن میدونم برای تبلیغ تو استوری گفتم

نمیدونم واقعیتش منم تازه کارم🤪

ولی فک کنم ۲۰۰،۳۰۰ شروع قیمت باشه

2183
منم هستم

این کانال تلگرام و دنبال کن عزیزم @rrrrgxgxfxgxh

نمیدونم واقعیتش منم تازه کارم🤪 ولی فک کنم ۲۰۰،۳۰۰ شروع قیمت باشه

الان پیجت و زدی ؟ چند تا فالوور داری ؟ من و فالو‌ و استوری می‌کنی برای اینکه فالو‌ بشم؟

من هستم با چهار تا پیج😁

تلگرام میبینمت😁@rrrrgxgxfxgxh

باید بیای تو گروه

گروه کجاست 😐

2191