2703
2553

یه پیج هست پرداخت درب منزل هست 

مانتوهاقیمت مناسب کسی تاحالا ازشون خریدکرده؟

از همین پیجاکه میگن۶تاپست آخرلایک بشه و استوری ۲۴ساعته

به آرزوهایم قول رسیدن دادم😍

منم اصلا اعتماد ندارم قیمتاشون خیلی پایینه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغه من یه بار انجام دادم دروغ بود 😁😂🤣😁😁😂😁 فقط میخوان یه تبلیغ براشون کنی و فالوور جمع کنن خب یه جور تبلیغ میشه براشون دیگه 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2720
دروغه من یه بار انجام دادم دروغ بود 😁😂🤣😁😁😂😁 فقط میخوان یه تبلیغ براشون کنی و فالوور جمع کنن خ ...

میدونستم ها 

ولی دلم میخواست خودمودلخوش کنم 

ولی من به پیج میشناسم قیمتاش مناسبه سایتم داره

خودم خرید نکردم ولی تو نینیسایت  دیدم تعریفشو

اینه

https://cheetalink.com/?p=2470

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
ولی من به پیج میشناسم قیمتاش مناسبه سایتم داره خودم خرید نکردم ولی تو نینیسایت  دیدم تعریفشو ...

سلام میگم چون گفتی سوال کامپیوتری میخواستم بدونم نحوه غیرفعال کردن آنتی ویروس ها به چه صورت هست؟firewall و total360 اگه اشتباه نکنم این دوتارودارم 

میخوام مثلا برنامه ورد رو نصب کنم خطامیزنه فکرکنم به خاطرهمین آنتی ویروس هاباشه