2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب شوهر پیشتون موند یا مادر؟کدوم بهتره بمونه؟

شوهرا تجربه بچه داری ندارن مادرت بمونه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2728

مگه میذارن شوهربمونه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

چون بخش زنانه نمیزارن همسرت بمونه حتی اگه اتاق خصوصی بگیری 

بیمارستان خصوصی ک من رفتم اینجوری بود

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      

مامانم

خوب مامانا کار بلدترن واسه نگهداری بچه و رسیدگی به خودت 

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
2738

خواهرم ولی میشه شوهرم بمونه اگه اتاق خصوصی باشع

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

شوهرو ک احتمال زیاد نزارن باید بپرسی...اماعزیزم مادرتو ببر بچه خیلی خیلی کاردارع ومرد نمیتونه انجام بده مگه اینکه بچه داری کرده باشه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜

بستگی داره .واسه من قطعا مادرم پیشم موند .چون شوهرم اصلا حوصله این کارا رو نداره اصلا کمکی نمیکنه .واتاقی که من بودم دو تخت دیگه داشت .خب خانمای دیگه راحت نیستن که مرد توی اتاق باشه .مگ اینکه اتاق خصوصی بگیری .

2706