2204
عنوان

دلم برای کادر درمان میسوزه!

1874 بازدید | 110 پست

در مورد اقلیتی که به فکر بیمار نیستن، نظری ندارم...

ولی چقدرررر دلم میگیره از بعضی تاپیکا

کادر درمان تا وقتی سرکار هستن با اون حجم کار از یه طرف باید به بیمار برسن، از یه طرف به همراهای بیمار جواب بدن، از یه طرف حواسشون به مافوقشون باشه، برای تک تک کاراشون باید جواب بدن ... 

وقتی هم میرن خونه هم باید استرس اینو داشته باشن که خودشون هیچ، حداقل عزیزاشونو به انواع و اقسام بیماریا مبتلا نکنن...

اونوقت چی نصیبشون میشه؟!؟!!!

همش ناله و نفرین...

الهی سر خودشون بیاد!!!

حروم خورای حروم زاده!!!

بیشعورای عقده ای!!!

از گلوشون پایین نره!!!

گاهی یه ذره انصاف داشتن هم بد نیست 🌸 

تنتون سلامت...

Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

امکان نداره کادر درمانی وظیفه ش رو درست انجام بده و بی وجدان نباشه،، ولی بهش توهین بشه 

هر وقت شاکی میشن مریضا یا همراه ها، از بی مسیولیتی و بی خیالی ی عده از کادر درمانه 

که براشون اهمیت نداره مریض بد حاله یا نه 

فکر نکن همشون خوبن و مردم مقصرن

یه درصد بسیار پایین اینجوری حرف میزنند که دیگه فرهنگ و شعور ندارند و کاریش نمیشه کرد!!! 

ومتاسفانه یه درصدی از کادر درمانم واقعا برخوردشون درست نیست 

کسی که خودش مریض که خب معلومه درد داره و ممکنه اعصابش بهم بریزه باید درک بشه و خانواده بیمارم اضطراب دارند و سوال و سخت گیریشون به خاطر همین دلواپسی ولی یه عده از کادر درمان خیلی بد برخورد میکنند چون این درد و مریضی براشون عادی شده!! 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
امکان نداره کادر درمانی وظیفه ش رو درست انجام بده و بی وجدان نباشه،، ولی بهش توهین بشه  هر وقت ...

موافقم

من اینجا نظر شخصیمو بیان میکنم و به کسی هم چیزی رو تحمیل نمیکنم لطفا اگر مخالفین ریپلای نکنین و نظرتونو بهم تحمیل نکنین باتشکر 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

عزیزم همه‌شون فرشته نیستن همینجا سال گذشته تاپیک زدن چندتا کاربر خانوادشون بخاطر کرونا بستری بودن رفتار  پرستارا وحشتناک بوده

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2306

به قول شما با اون عده ایی که وجدان کاری دارن کاری ندارم و تنشون سلامت که تعداد خیلی اندکی هستن،من بابام دور از جونش داشت تلف میشد یه آزمایش اورژانسی داشت که باید با توجه به اون دارو میدادن۳روز تمام ما رو آوردن و بردن تا ازش آزمایش گرفتن اینم از کادر درمان که هنوز معنی اورژانسی رو نمیدونن بعد از۳روز کار راه میندازن

دخترم گوهرنیک وتکم من به تو می نازم
یه درصد بسیار پایین اینجوری حرف میزنند که دیگه فرهنگ و شعور ندارند و کاریش نمیشه کرد!!!  ومتاس ...

حالا درد و مریضی عادی شده براشون، مثل ادم رفتار کنن ،، حداقل عادی باشن نه که بپرن ب مریض و همراهاش

امکان نداره کادر درمانی وظیفه ش رو درست انجام بده و بی وجدان نباشه،، ولی بهش توهین بشه  هر وقت ...

بله تو هر شغلی آدم بی مسئولیت هست

ولی گاهی وظیفه‌ی تعریف شده برای پرسنل درمان، با اون چیزی که مراجعه کننده انتظار داره یکسان نیست...

حالا درد و مریضی عادی شده براشون، مثل ادم رفتار کنن ،، حداقل عادی باشن نه که بپرن ب مریض و همراهاش

همون دیگه چون عادی شده عجز و لابه مریض و خانوادش براشون غیر قابل درک و حق هرنوع رفتاری رو به خودشون میدن

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

اتفاقا متن رو برای تاپیک شما تایپ کردم، ولی متاسفانه قفل کردید

خدا همسرتون رو شفا بده

2050

كادر درمان واقعا تحت فشارن.

من اداري هستم توي بيمارستان.

اينكه پشت ميزت داري كار ميكني يهو صداي جيغ و داد مياد.

اينكه صداي گريه و ضجه افرادي رو ميشنوي 

اينكه ميري جلو پنجره خستگي در كني ميبيني دارن بيمار رو ميبرن سردخونه.

واقعا روحيه ات آسيب ميبينه.

روي واقعي دنيا رو هرروز ميبيني.

ما صحنه هايي رو ميبينيم كه خارج از اينجا كسي نميبينه. به ذهنش هم خطور نميكنه

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت

همیشه هم این طور نیست.بعضی همراههای بیماراناز عدم اگاهی واقعا انگار ارث پدرشون از کادر درمان می خوان.تا خودتون جای کادر درمان نباشید نمی تونید اینقدر راحت قضاوت کنید.قبول دارم بعضی از افراد کادر درمان بی اعصابن.ولی همیشه توهین هایی که همراهان بیمار می کنن دلیل بر بی کفایتی کادر درمان وانجام ندادن درست مسوولیتشون نیست.

پارسال یه پرستاری تاپسک زد گفت قسمت زایشگاه کار میکنم بعد گقت بعضی از زاعو ها خیلی لوسن برا همین از دستکشی که برای نفر قبلی استفاده کردم استفاده میکنم برای معاینش!!!!!!!خب شما بگین این حقوقی که میگیره حلاله یا ن؟

🌚ایــن جا را خــراش بـده   ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒             تا امـضامـو ببیـنیـے😐
كادر درمان واقعا تحت فشارن. من اداري هستم توي بيمارستان. اينكه پشت ميزت داري كار ميكني يهو صداي جي ...

خب درسته ،،ولی این چیزا ک باید باعث بشه دل رحم تر بشن و درست تر رفتار کنن... نه اینقد سنگدلانه

اتفاقا متن رو برای تاپیک شما تایپ کردم، ولی متاسفانه قفل کردید خدا همسرتون رو شفا بده

ولی شما تاپیکت طرفداری از کادر درمانه ... ببین برو اینستا کلمنت ها رو بخون یعنی خیلییییییی از کادر درمان شلمی هستن بخاطر برخوردای بدشون ..

بعد شما تاپیک میزنی و طرفشون رو میگیری؟؟

همون دیگه چون عادی شده عجز و لابه مریض و خانوادش براشون غیر قابل درک و حق هرنوع رفتاری رو به خودشون ...

بخدا این چیزا عادی نمیشه... آدمه!درد و مریضی رو می‌فهمه!

مگه کادر درمان اعصاب فولادی داره که بد و بیراه بشنوه ولی عکس العمل نشون نده؟؟

بخدا این چیزا عادی نمیشه... آدمه!درد و مریضی رو می‌فهمه! مگه کادر درمان اعصاب فولادی داره که بد ...

عزیزم برای بعضی عادی میشه یا کلا بی تفاوتند 

همه یه جور نبستند

همیشه هم این طور نیست.بعضی همراههای بیماراناز عدم اگاهی واقعا انگار ارث پدرشون از کادر درمان می خوان ...

ببین کادر درمان ،حتی ب اونی هم ک باهاشون مودبانه حرف میزنه پرخاش میکنن 

واقعا بنظرت این جو منفی ک علیه کادر درمان وجود داره تو کشور، اتفاقیه؟؟

پارسال یه پرستاری تاپسک زد گفت قسمت زایشگاه کار میکنم بعد گقت بعضی از زاعو ها خیلی لوسن برا همین از ...

این کارشون واقعا جای دفاع نداره...

اون آدم اگر پرستار و ماما هم نمیشد، جور دیگه رفتارشو نشون میداد

2051