1874
2106

لطفاً شما هم برام دعا کنید حاجت سخت دارم خیلی ممنون 

انشالله هر کی حاجتی داره حاجت روا شه ب حق این روز💕

آمدی قصه ببافی ک موجه بروی...درنزن رفته ام از خویش کسی منزل نیست🖤 .دوستان لطفاً برای رسیدن ب آرزوم ی حمد برام بخونید ♥️♥️♥️

وای رفتم لباس بارداریمو که دیگه لازمم نمیشه با تخفیف تو کمدا فروختم با پولش هم همونجا واسه دخترم یه ست پاییزی شیک گرفتم. تو هم اینجا هستی؟

2124
سلام مرسی انشالله حاجت روا بشی عزیز

ممنونم همچنین 💚💚

آمدی قصه ببافی ک موجه بروی...درنزن رفته ام از خویش کسی منزل نیست🖤 .دوستان لطفاً برای رسیدن ب آرزوم ی حمد برام بخونید ♥️♥️♥️

ان‌شاالله به حق علی حاجتت روا

برا منم دعا کنین خدا بهم پسر سالم صالح بده بزودی ان‌شاالله

❤خداجوون اگه تو بخوای میشه❤ بخواه برای من آنچه را که دِلَم میخواهد ان‌شاالله🤲
ان‌شاالله به حق علی حاجتت روا برا منم دعا کنین خدا بهم پسر سالم صالح بده بزودی ان‌شاالله

انشالله .حتما گلم 

خیلی ممنون

2050
اسی برای منم بخون به حاجتم برسم 😔 اسمم مبینا

چشم حتما گلم💚

دعامیکنم عزیزم شمام میشه برای شفای پدرم دعا کنین لطفا🤲😢

ماشالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم ....❤ای خدای مهربونم ماروب غیر خودت واگذار نکن🤲برای سلامتی وظهور اقا امام زمان وبراورده شدن حاجت دل تک تکمون یه صلوات محمدی مهمونمون کنین😊الهی ب امید تووووووو
دعامیکنم عزیزم شمام میشه برای شفای پدرم دعا کنین لطفا🤲😢

حتما گلم

امضام و نیت تو دلم لطفا خدا کمکت کنه

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین

اسمم یگانس

برات خیلی دعا میکنم

اجرت با امام حسین و حضرت زهرا

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت
اسمم یگانس برات خیلی دعا میکنم اجرت با امام حسین و حضرت زهرا

ممنون گلم .

چشم براتون زیارت عاشورا میخونم 💚