2737
2734
عنوان

افسردگی بعد زایمان

105 بازدید | 15 پست

سلام من ۳۷ روزه زایمان کردم بد جوری آشفته و خرابم الان چند روزیه از خونه مامانم اومدم تنهام شوهرم کرونا گرفته مونه خونه مامانش اینا ، از باباش گرفته من موندم تنها با یه بچه کولیکی دائم دلم میخواد از تراس خودمو پرت کنم پایین طبقه ۸ یه برج نشستیم کار هر روزمه فکر کردن به خودکشی ، از شوهرم متنفر شدم البته دلایلی هم دارم اون بی تقصیر نیست ولی تا یه عزیزم بهم میگه دلم میخواد بزنم تو دهنش حس میکنم داره بهم دروغ میگه حالم ازش به هم میخوره دلم میخواد بچه امو بردارم برم یه جایی که دستش بهمون نرسه 

خب میموندی بیشترخونه مادرت اینموقع تنهایی خوب نیست، ارامشتوحفظ کن عصبی نشو

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 

سریعا خیلی خیلی زود باید برید دکتر

این افسردگی برا بعضی خانم ها میاد ک گاها چیزای جبران ناپذیری اتفاق میفته ب مادرت بگو حتما برین پیش دکتر

🌺از این وضعیت و اندام خسته شدم باید تغییرش بدم🌺🧡عضو  گروه نارنجی🧡وزن اولیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به افکارت بها نده،شوهرت حتما دوست داره الان کنارتون باشه ولی خب نمیتونه دیگه،بگو کس دیگه ای بیاد کنارت باشه حتما،ما هم دو ماهگی پسرم کرونا گرفتیم همه خیلی سخت بود خیلی،خدا رو شکر کن خودت درگیر نیستی

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
2728

عزیزم این حسیه که هممون بعد زایمان تجربه کردیم اکثرمون تا دو سه ماهگی بچه تقریبا به حالت عادی برگشتیم ولی من خیلی شدید بود دکتر رفتم و تحت درمانم الان به حسی که اون موقع به همسرم دلشتم و ازش متنفر بودم خنده ام میگیره و اصلا نمیدونم چرا میخواستم خودم رو بکشم به نظرم بیخوابی بی تاثیر نیست اگه میتونی برگرد پیش مامانت

اصلا تنها نمون فردا وسایلتو جمع کن برو خونه مادرت یا مادرت بیاد خونت

حتما یک ساعت در هفته رو بدون بچه واسه خودت سپری کن

و حتما بابت افسردگی بعداز زایمانت برو دکتر خوب میشی واسه همه پیش میاد

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
اصلا تنها نمون فردا وسایلتو جمع کن برو خونه مادرت یا مادرت بیاد خونت حتما یک ساعت در هفته رو بدون ب ...

مادرم که شاغله دیگه بیشتر از این نمیتونه بیچاره باید یه فکر دیگه بکنم این طبیعیه که فکر خودکشی میکنم ؟ حتی اقدامم کردم با چاقو دستمو بریدم 

2738
مطمئن نیستم خودم درگیر نباشم پسرت چی شد ؟ شیر بهش میدادی ؟ 

بله شیر میدادم بهش،انقدی سرعت سرایت بالا بود که مطمئن بودم اونم گرفته ولی خب دو تا ماسک رو هم میزدم که خیلی ویروس لعنتی وارد بدنش نشه

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم  
مادرم که شاغله دیگه بیشتر از این نمیتونه بیچاره باید یه فکر دیگه بکنم این طبیعیه که فکر خودکشی میکنم ...

خوب افسردگیت زیاده حتما باید دورت شلوغ باشه عیب نداره برو خونه پیش خانوادت باش تا شوهرت کروناش خوب بشه یه دکترم برو بگو همچین فکرایی میکنی

همه این افسردگیارو بعداز زایمان دارن چون زندگیشون دستخوش تغییرات زیادی شده

خواهر خودمم همش گریه میکرد با اینکه دورو برش شلوغ بود

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

اين پيج ها ، هايلايت كودك زير ٤ ماه رو ببين و انجام بده. 

اينستاگرام ، اين پيج ها رو بخونين.

اگه مشاوره تلفني خواستين ، بگيرين.

Sleep-mama-sleep
Littlezdream
Khabe-koodak
Sleep-clinic-dr.parsapoor
Professor.dr.jalilolghadr
Sleep_clinic_dr_imani

خانم دكتر پارساپور هر چهارشنبه لايو پرسش و پاسخ دارن ، ميتونين بپرسين.

به خودت بیا دختر،این چه حرفیه،خدا بهت یه دسته گل داده که خیلیا حسرتشو دارن،

فکر کن ببین میتونی یه ساعت ازش جدا باشی!!

نذار ادامه پیدا کنه،محکم باش اگه کسی به فکرت نیست خودت برا خودت یه کاری کن،بچه رو بغل بگیر پاشو برو پیش مشاور،برو بهداشت محلتون خودشون کمکت میکنن بهت مشاوره میدن،بعد زایمان یه مقدار حساس بودن طبیعیه ولی نذار یه عمرررر این افسردگی بمونه برات

2706