2726
عنوان

خانومای قبل اقدام

116 بازدید | 12 پست

میاید

من امروز رفتم دکتر سونو کرد گفت باید بری عکس رنگی گفت یه چیزی هم تو رحمت هست شاید فیبروم باشه

فقط یه چیز سواله چرا صد در صد تشخیص نداد

گفت احتمال داره فیبروم باشه اول گفت برو عمل برش دارن بعد گفت فیبرومه شاید سونو واژینال کرد یعنی نباید میفهمید گفت تو عکس رنگی مشخص میشه چیه 

توروخدا راهنماییم کنید از استرس دارم میمیرم

برو عکس بگید ایشالا که چیزی نباشه ولی با نظر ۱ دکتر نرو واسه عمل حتما پیش دوتا دکتر دیگه ام برو منم رفتم برا قبل اقدام گفت سینه ات توده داره اول برو سونوگرافی سینه ولی نترس ایشالا هیچی نیست

عکس رنگی معمولا برای دیدن لوله های فالوپ ک اگ انسداد داشته باشه توسط ماده حاجب بازمیشه ندیدم ک برای فیبروم باشه اون براحتی تو سونو مشخص میشه

فرشته کوچولو مامان آسمانی شدی و رفتی انشاالله که این تیکر به حقیقت تبدیل بشه و باردارباشم برام دعا کنیددلم خیلی شکسته دعاکنید باردارباشم 😔😔😭🤲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همون تو سونو مشخص میشه  اولین باره میرم دکتر احتمال داره ناوارد باشه

مطمئن باش که ناشی دکترتو عوض کن الکی حرف اونو گوش نده با یکی ۲تادیگ دکتر مشورت کن اصلا شاید با دارو برطرف شد

فرشته کوچولو مامان آسمانی شدی و رفتی انشاالله که این تیکر به حقیقت تبدیل بشه و باردارباشم برام دعا کنیددلم خیلی شکسته دعاکنید باردارباشم 😔😔😭🤲
مطمئن باش که ناشی دکترتو عوض کن الکی حرف اونو گوش نده با یکی ۲تادیگ دکتر مشورت کن اصلا شاید با دارو ...

انقد حالم بده استرس گرفتم یعنی چیزی نیست 

من میگم هر دکتری باشه راحت متوجه میشه با سونو 

انقد حالم بده استرس گرفتم یعنی چیزی نیست  من میگم هر دکتری باشه راحت متوجه میشه با سونو

نه عزیزم اصلا ترس و استرس نداره ک باداروهم برطرف میشه اصلا بد بدلت راه نده چیزی نیست 

نه عزیزم اصلا ترس و استرس نداره ک باداروهم برطرف میشه اصلا بد بدلت راه نده چیزی نیست 

مرسی عزیزم

بعد میگم برم سونو یا بزارم ۸ پریودم یه دفعه برم عکس رنگی هر چی تو رحم باشه تو عکس رنگی نشون میده؟

مرسی عزیزم بعد میگم برم سونو یا بزارم ۸ پریودم یه دفعه برم عکس رنگی هر چی تو رحم باشه تو عکس رنگی ن ...

بنظر من ک برو ۱دکتر دیگ به اون سونوتو نشون بده ک راهنماییت کنه 

بنظر من ک برو ۱دکتر دیگ به اون سونوتو نشون بده ک راهنماییت کنه 

برگه سونو بهم نداد ویزیت کرد ۱۰۳ تومن گرفت

بعد سونوی واژینال کرد ۱۳۰ تومن گرفت همین برگه سونو بهم نداد

برام ازمایش نوشته فردا دارم میرم انجام بدم با عکس رنگی روز ۸ پریود

برگه سونو بهم نداد ویزیت کرد ۱۰۳ تومن گرفت بعد سونوی واژینال کرد ۱۳۰ تومن گرفت همین برگه سونو بهم ن ...

آزمایش بده بعد برو پیش ۱دکتر دیگ